DÜZENLENEN TÖRENLE ÖDÜLLERİNE KAVUŞTULAR

Gündem 15 Haziran 2021 13:54
Videoyu Aç DÜZENLENEN TÖRENLE ÖDÜLLERİNE KAVUŞTULAR
A
a

Anadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin Türkiye genelinde her yıl düzenlediği, bu yılda 11. si yapılan lise ve ortaokul öğrencilerine yönelik Seyri Nebi yarışmasında Düzce’de dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ‘nin Türkiye genelinde her yıl düzenlediği Seyri Nebi yarışmasına bu yıl Düzce’den lise düzeyinde bin, ortaokul düzeyinde 3 bin öğrencinin katıldı. Salgın tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenen yarışmada, adaylara İslam peygamberi Hz. Muhammed’in (S.A.V.) hayatıyla ilgili 100 soru yöneltildi.
Düzce ve ilçelerinde dereceye giren öğrenciler dün akşam Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi’nde düzenlenen törenle ödüllendirildi.
Lise düzeyinde Düzce’de 97 puanla birinci olan Sevval Efe’ ye çeyrek altın, 95 puanla ikinci olan Yağmur Güngör’e gram altın, 91 puanla üçüncü olan Zeynep Nur Erdoğan’a yarım gram altın verilirken, ortaokul düzeyinde 100 puanla Düzce’de birinci olan Esra Cennet Özdemir’e çeyrek altın, 98 puanla ikinci olan Ömer Faruk Akçil’e gram altın, 97 puanla üçüncü olan Enes Efe’ye yarım gram ile ödüllendirildi.
Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Hasan Karaman, lise ve ortaokullar Komisyon Başkanı Berat Öztürk tarafından verildi. Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Hasan Karaman ödül töreninin ardından programa katılan öğrencilere ve velilere “COVİD-19 salgını nedeniyle sınavımızı online olarak yaptık fakat bundan sonraki sınavlarımızı okullarımızda yapmayı ümit ediyoruz. Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizi ve ailelerini tekrardan tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri