DÜZCE'YE 9 UZMAN HEKİM ATANDI

Gündem 19 Şubat 2019 16:57
Videoyu Aç DÜZCE'YE 9 UZMAN HEKİM ATANDI
A
a

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne 8, Akçakoca Devlet Hastanesi’ne ise 1 olmak üzere 9 uzman doktorun atamasının yapıldığını duyurdu.

Düzce’de son haftalarda sağlık alanında yaşanan sevindiren gelişmeler, uzman doktor atamalarıyla ile taçlandı.

Uzun zamandır uzman doktor eksikliği nedeniyle hem vatandaş mağduriyeti ile hem de beraberinde getirdiği eleştirilerle gündeme gelen Düzce Atatürk ve Akçakoca Devlet hastanelerine ataması yapılan 9 uzman, hekim eksikliğini hissedilir ölçüde karşılayacak.

Konuyla ilgili açıklama ise AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’den geldi. Keşir açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bir süredir hastanelerimizdeki çeşitli ihtiyaçları karşılayabilmek adına Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler, talep ve başvurular sonucunda bugün itibariyle Düzce Atatürk Devlet Hastanemize Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Deri Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Anestezi, Nöroloji olmak üzere sekiz uzman tabip ataması yapılmıştır. Ayrıca bir İç Hastalıkları Uzmanının da Akçakoca Devlet Hastanemize ataması yapılmıştır. En yakın sürede göreve başlayacak olan hekimlerimiz, Düzceli hemşehrilerimize hizmet verecektir.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri