DÜZCE’YE 2 YENİ BULVAR

Gündem 27 Nisan 2018 11:52
Videoyu Aç DÜZCE’YE 2 YENİ BULVAR
A
a

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam, basın ile yapılan çay-simit toplantısında Düzce’ye kazandırılacak iki bulvar çalışmasının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Elif Sezer Cebar ve Özgür sağlam bdün sabah Cedidiye Camii Meydanı’nda Düzce’de bulunan yerel ve ulusal medya temsilcileri ile bir araya geldi.

Çalışmalarımız devam ediyor”
Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sağlam, asfalt üretimine önümüzdeki hafta başlayacaklarını ve hedeflerinin 150 bin ton asfalt üretmek olduğunu belirterek, Düzce’de yapımı devam eden iki bulvar çalışması hakkında bilgilendirmede bulundu:Başkan Yardımcısı Sağlam, “Yeni açacağımız iki önemli bulvarımız var şu anda işlemini ve altyapısını tamamladığımız. En son üst yapısını tamamlayacağız. Bir tanesi Metek TOKİ’nin dere kenarından, Karaca tarafından Memur-Sen’e giden bağlantı yolu. İkinci bulvarımız da Ela Bahriye’nin devamı olan terminal bağlantı yolu. Metek tarafındaki bağlantı yolumuz bitti. Altyapı çalışmalarımız da bitti. Diğer tarafta açılmamış bir kısım bölgemiz var. Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Ramazandan sonra onu da yapacağız.” dedi.

Ekip sahada”
Park ve bahçelerin çalışmalarına da değinen Sağlam, “İhaleyi alan firmamız rutin ekibiyle sahada. Ekibin yarısı şu anda Melen Su Park’ta çalışmalarına devam ediyor. Diğer yarısı orta refüj çalışmalarına devam ediyor.” diye konuştu.

1000
icon
Duzceli 1 Mayıs 2018 09:39

Duzce icin menfaat beklemeden calisan iki güzel genc. Tebrik ediyorum sizleri. Kısıtlı imkanlarla büyük isler yapacaginiza inancim tam.

0 0 Cevap Yaz
darıcılı 29 Nisan 2018 01:07

termınal bolgesı ımar yollarını acın alt yapını yapın orlarda inşaatlara hazır olmalı trafıkte rahatlar

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri