DÜZCE VE İLÇELERİNDEKİ TEMASLARI DEVAM EDİYOR

Gündem 28 Temmuz 2020 13:43
Videoyu Aç DÜZCE VE İLÇELERİNDEKİ TEMASLARI DEVAM EDİYOR
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın Düzce ve ilçelerindeki temasları devam ediyor. Vali Atay’ın son durağı Gümüşova ve Cumayeri ilçeleri oldu.

Valiler kararnamesiyle 10 Haziran 2020 tarihinde İçişleri Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’ndan Düzce Valiliği’ne atanan Cevdet Atay’ın Düzce’deki temasları devam ediyor.
Vali Atay, ilçe ziyaretleri kapsamında önce Gümüşova ilçesini ziyaret etti. Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Subekçi ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla buluşarak; sorun ve taleplerini dinledi. Atay, “Memnuniyetiniz için durmadan çalışacağız.” mesajı verdi.
Vali Atay, daha sonra Cumayeri’ne bağlı Ordulukaradere Köyü’nün geleneksel olarak düzenlediği ve bu sene 19.’su gerçekleştirilen köy mevlidine katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okunmasının ardından sonra Vali Atay vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ve hasbihal etti. Programda Düzce Valisi Cevdet Atay’a AK Parti milletvekili Fahri Çakır, MHP milletvekili Ümit Yılmaz ve Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak eşlik etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri