DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK

Ekonomi 22 Eylül 2020 11:20
Videoyu Aç DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALACAK
A
a

Düzce Üniversitesi, İŞKUR aracılığıyla sürekli işçi alımı yapacak. Alınacak işçiler kura yöntemiyle belirlenecek.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, rektörlük ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere, “4857 sayılı İş Kanunu” ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında İŞKUR aracılığıyla "Sürekli İşçi" alımı yapılacağını duyurdu.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik'in Geçici 6. Maddesi gereğince Sürekli İşçi kadrolarına alınacak asıl ve yedek adayların Noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek.
Bu kapsamda; İŞKUR tarafından Düzce Üniversitesi’ne gönderilen başvuru listelerinde yer alan adaylardan, işe alınmaya hak kazanacak asıl ve yedek adayların belirlenmesi amacıyla 23 Eylül 2020 Çarşamba günü, saat 10:00'da, Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda kura çekimi yapılacak.
Koronavirüs nedeniyle kura çekimi adaylara kapalı yapılacak
Çin’de ortaya çıkan ve hem dünyayı hem de ülkemizi olumsuz etkilemeye devam eden COVID-19 virüsü nedeniyle, halk sağlığını korumak amacıyla  kura çekimi, başvuru yapanların katılımına kapalı olacaktır. Kura çekim süreci, üniversitenin  youtube, twitter ve facebook sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri