DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDEN BÜYÜK HAMLE!

Gündem 12 Ekim 2018 15:40
Videoyu Aç DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDEN BÜYÜK HAMLE!
A
a

Düzce Üniversitesi yine ülkede ses getirecek bir etkinliğe imza atarak, alanında tecrübeli ve ünlü isimleri #iletişimekimi organizasyonunda buluşturuyor. 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek organizasyonda iletişim tüm boyutlarıyla ele alınacak. Ayrıca iletişim, medya, sanat ve televizyon dünyasının duayenlerine ‘İletişim

Düzce Üniversitesi, iletişim kavramına yeni bir bakış açısı getirmek ve iletişimi tüm boyutlarıyla değerlendirmek amacıyla 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında #iletişimekimi organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

Duayen isimleri bir araya getiriyorDeğişen teknoloji ve yaşam tarzlarına bağlı olarak insanlar arası kurulan iletişimde değişiklikler yaşansa da iletişime duyulan ihtiyacın önemine dikkat çeken Düzce Üniversitesi, bu önemli organizasyonda iletişim, medya, sanat ve televizyon dünyasının duayenlerini bir araya getiriyor.15-19 Ekim tarihleri arasında moderatörler eşliğinde yapılacak atölye çalışmalarında alanında uzman isimlerin yanı sıra Türkiye’nin önemli değerleri de katılımcılarla tecrübelerini paylaşacak.

Atölyelerle katılımcılara iletişime dair birçok fırsat sunuluyor İletişime dair yeni fikirlerin, çözüm önerilerinin ve farklı bakış açılarının alanında yetkin isimler tarafından yorumlanacağı etkinliklerde, ünlü isimlerle söyleşilerin yanı sıra, fotoğraf atölyesi, haber yazma atölyesi, kadın girişimciler atölyesi, okuma atölyesi, oyuncak atölyesi ve yaratıcı yazarlık atölyesi ile katılımcılara iletişime dair birçok fırsat sunuluyor.

Sempozyumun konuşmacıları…Sempozyum, 15 Ekim Pazartesi günü saat 10:00’da Düzce Üniversitesi Gölyaka MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’ndan Öğretim Görevlisi Turgay Yavaş’ın moderatörlüğünde #iletişimbence kitabı yazarı Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nurgül Soydaş’ın katılımcılara seslenmesiyle başlayacak. Aynı gün saat 14:45-17:00 arası Bein Sports’tan Melih Şendil, Ercan Taner, Yalçın Çetin, Ünal Emin Canbay kürsüye gelecek.Açılış konuşmaları ise 16 Ekim’de yapılacak. Düzce Üniversitesi Konferans Salonu’nda saat 09:30’da başlayacak konuşmaların devamında oyun ve oyuncak serüveni üzerine konuşma ve atölyeler gerçekleştirilecek. Saat 11:30-12:30 arasında ise Yeşilcam’ın efsane isimleri Nuri Alço ile Hülya Koçyiğit, ‘Sinema ve iletişim’ üzerine katılımcılara seslenecek. Yine halka ilişkilerin duayen ismi Betül Mardin ile usta tiyatrocu Haldun Dormen 13:30-14:00 saatleri arasında konuşma yapacak. Devamında Alem FM’den Serdar Gökalp, Show TV Magazin Servisi Haber Müdürü Ömür Sabuncuoğlu, NTV Radyo’dan İrem Gökbudak ve Banu Noyan iletişim üzerine katılımcılarla tecrübelerini paylaşacak. 17 Ekim’de saat 11:15-12:30 arasında Milliyet Gazetesi Yazarı Tunca Bengin, CNN Türk Haber Muhabiri Fulya Öztürk kürsüye gelecek.Yerel basından ise Öncü Medya Grubu organizasyonda yer alacak. Öncü Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, ‘Yerel Medyada İletişim Anlayışı’ üzerine konuşacak. 18 Ekim’de Türkiye’de bir ilk olarak Düzce Üniversitesi’nde ‘Açık Kapı Uygulaması’nı başlayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kurumsal yönetişimi anlatacak. Yine IC Holdin, Anadolu Efes, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Mercedes Benz Türkiye’nin üst düzey yöneticileri, kurumsal iletişim ve kriz yönetimi hakkında katılımcıları bilgilendirecek. Organizasyonun son günü olan 19 Ekim’de saat 11:00-17:00 arasında Yazar Can Yılmaz, Tiyatro Sanatçısı Zafer Alagöz ve İnkılap Kitabevi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Bozkurt kendi alanlarında bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

İletişim Değer Ödülleri verilecek
Organizasyonuna ayrıca iletişim, medya, sanat ve televizyon dünyasının duayenlerine ‘İletişim Değer Ödülü’ verilecek.Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, "Sizleri bireysel, kurumsal ve toplumsal İletişime yeni bir soluk getirecek #iletişimekimi organizasyonuna davet ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri