DÜZCE ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Gündem 4 Mart 2019 12:57
Videoyu Aç DÜZCE ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİ YAPTI
A
a

Düzce Üniversitesi, Unilook Türkiye tarafından Düzce’de düzenlenen “Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri” organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Düzceli öğrenciler, Düzce Üniversitesi başta olmak üzere devlet ve vakıf üniversiteleri ile buluştu. Etkinliğe; Anadolu Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi,  İstanbul Gedik Üniversitesi,  İstanbul Okan Üniversitesi,  İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Kıbrıs İlim Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Uluslararası Final Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Yozgat Bozok Üniversitesi katıldı.

Tanıtım etkinliği, açılış töreni ile başladı.  Açılışa Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, okul yöneticileri, rehber öğretmenler ve birçok orta öğretim öğrencisi katıldı.
 “Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri” etkinliğinde ev sahibi yükseköğretim kurumu olan Düzce Üniversitesi’nin tanıtım standını ziyaret eden öğrencilere; Fakülteler, Yüksekokullar, Meslek Yüksekokulları, lisans ve ön lisans programları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Öğrencilerine girişimciliği aşılayan ve global farkındalık kazandıran Düzce Üniversitesi’nin, eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra yeni yatırımlarla hayata geçirdiği bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif alanların da öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine katkı sağladığı ifade edildi. Düzce Üniversitesi’nin kazandığı akademik başarıları, bölgesel kalkınmaya olan katkıları ve sosyal sorumluluk çalışmaları da ziyaretçilerle paylaşılarak Düzce Üniversitesi’nin, yükseköğretimde doğru adres olduğunun altı çizildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri