DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2. ULUSLARARASI TIP KONGRESİ’NE KATILDI

Gündem 6 Mayıs 2019 12:26
Videoyu Aç DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2. ULUSLARARASI TIP KONGRESİ’NE KATILDI
A
a

Düzce Üniversitesi; Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi’ne katıldı.

Kongrede Düzce Üniversitesi’ni; Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkez Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Kaya,  Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü öğretim görevlileri ve Düzce Üniversitesi GETAT Topluluğundan öğrenciler temsil etti.
Düzce Üniversitesi standında ziyaretçiler, Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü’nün çalışmaları kapsamında bilgilendirildi ve Düzce Üniversitesi’nin ürünleri tanıtıldı.  Yoğun ilgi gören Düzce Üniversitesi standında ihtisaslaşma çalışmaları ve Düzce iline yönelik yeni yatırımlar için son derece faydalı iş birliği görüşmeleri de gerçekleştirildi.

T.C. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun fuar alanındaki Düzce Üniversitesi standını ziyaretleri sırasında Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, ihtisaslaşma faaliyetleri ve ürünler hakkında bilgilendirmede bulundu.
Alanında uzman akademisyenler ve Bakanlık yetkililerinin bir araya geldiği çalıştayda Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp kapsamında üretilen ürünlerin kalitesinin, güvenilirliğinin ve sayısının arttırılmasına yönelik yapılması gereken faaliyetler dile getirildi ve mevcut sorunlara yönelik çözüm önerileri ele alındı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri