DÜZCE TEŞKİLATI İSTANBUL’A ÇIKARTMA YAPTI

Gündem 9 Haziran 2019 17:09
Videoyu Aç DÜZCE TEŞKİLATI İSTANBUL’A ÇIKARTMA YAPTI
A
a

Yüksek Seçim Kurulu kararıyla ertelenen ve 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimleri öncesi MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin talimatı ile teşkilatlarda seçim çalışmalarına hız verildi. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile teşkilat üyelerinin de katıldıkları ve İstanbul Bahçelievler’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Kamu-Sen e bağlı sendika başkan ve üyelerinden destek istendi.

23 Haziran Pazar günü milyonlarca seçmenin bir kez daha sandık başına gideceği İstanbul’da seçime az bir zaman kala siyasetin nabzı hızlandı. Cumhur İttifakı ortaklarından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı doğrultusunda tüm teşkilatlarda çalışmalar hızlanırken, MHP Düze İl Teşkilatı Başkanı İlhami Caboğlu ile il ve ilçe teşkilat üyeleri de deyim yerindeyse İstanbul’a çıkartma yaptı.
İstanbul Bahçelievler’de düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Celal Adan, Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, İstanbul İl Başkanı ile beraber MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve üyeler de katılım sağladı.
Kamu-Sen’ e bağlı sendika başkan ve üyeleriyle bir araya gelinen kahvaltıda 23 Haziran seçimlerinde oyların Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a verilmesi istendi. Yoğun katılımla gerçekleşen kahvaltı organizasyonunun ardından saha çalışması ile çalışmalarını sürdüren MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ‘Sıkılmadık el, ayak basılmadık yer bırakmayacağız’ mesajı verdi.     
Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, Caboğlu ile bizzat görüşmüş ve Düzce’de Cumhur İttifakı’nın elde ettiği başarının İstanbul’da tekrarını istediklerini beyan etmişti. Genel Başkandan gelen bu talimat doğrultusunda görünen o ki MHP İL Teşkilatı son ana kadar İstanbul’daki saha çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri