DÜZCE’NİN YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Gündem 11 Haziran 2017 10:43
Videoyu Aç  DÜZCE’NİN YATIRIMLARI GÖRÜŞÜLDÜ
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve bürokratlar, ‘Kardeşlik İftarı’nın ardından Düzce Valiliği’nde düzenlenen İl Koordinasyon Toplantısı yaptı. Toplantıda pek çok konu ve proje konuşuldu.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü ve Düzceli bürokratlar, Düzce Valiliği’nde gerçekleştirilen ve il genelinde yapılacak olan yatırımların konuşulduğu İl Koordinasyon toplantısında bir araya geldi.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün başkanlık ettiği İl Koordinasyon Toplantısı Valilik toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya, Vali Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ilçe ve belde belediye başkanları ve bakanlık bürokratları katıldı.Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda Bilim merkezi, Teknopark, Gümüşova OSB'nin genişletilmesi ve Oyuncak OSB kurulması, Çilimli OSB, Akçakoca'ya OSB kurulması, katı atık projesi, otogar bağlantı yol projesi, Düzce çevre düzeni planı, 6 ilçe su arıtma projesi, motokros projesi, yamaç paraşütü projesi, Çilimli'ye halı saha yapılması, Akçakoca Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi kampüsü, hayvan yaşam alanı ve Akçakoca yat limanı gibi konular görüşüldü.Ayrıca bu yıl içinde Düzce'de Bilim Şenliği yapılması kararı alınan toplantı gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri