DÜZCE’NİN TANITIMINA YÖNELİK DOSYA SUNULDU

Gündem 13 Haziran 2021 12:24
Videoyu Aç DÜZCE’NİN TANITIMINA YÖNELİK DOSYA SUNULDU
A
a

Bir dizi temaslarda bulunmak için İstanbul’a giden Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başakşehir Belediye Meclis Üyesi, İBB Meclis Üyesi Cüneyt Yılmaz ve Yeşilay Düzce Şube Başkanı Uzman Arb. Avukat Ali Dilber ile birlikte Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; geleneksel ve tamamlayıcı tıbbi ürünler üretim merkezi bünyesinde gıda takviyesi ve kozmetik sektörlerine yönelik hem ürün geliştirme, hem de üretim faaliyetleri yürütmek amacıyla Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Düzce ekonomisine katkı sağlamak ve tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliğini teşvik etmek amacıyla kurulan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi hakkında bilgiler verildi. 
Programın devamında, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı tarafından, 2021 Düzce Turizm Yılı olması sebebiyle, Düzce’nin tanıtımına yönelik hazırlanan dosya sunuldu.
Program sonunda, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya, Düzce’nin yöresel ürünleri ile Üniversite tarafından özel olarak geliştirdiği tıbbi ürünlerden oluşan hediye paketi takdim edildi.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri