DÜZCE’NİN 'ÖNCÜ'SÜ 24 YAŞINDA

Gündem 21 Şubat 2018 09:55
Videoyu Aç  DÜZCE’NİN 'ÖNCÜ'SÜ  24 YAŞINDA
A
a

21 Şubat 1994 yılında Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak yayın hayatına başlayan Öncü TV, 24. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

1994 yılının 21 Şubat'ında Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak Çamköy'de bir villada kurulan Öncü Televizyonu, 24. yaşında...

Düzce’nin gelişmesine katkı sağlıyor
Yayın hayatına başladığı günden bugüne, kalitesini yükselterek hizmet vermeye devam eden Öncü Televizyonu, ilkeli, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışı ile bölge halkının sorunlarını ekranlara taşıyarak çözüm üretilmesinde köprü vazifesi görüyor. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması adına yapılan tüm çalışmalara sonuna kadar destek veren Öncü TV, şehrin geleceğine yön verecek kararlara yönelik kamuoyu oluşmasına da katkı sağlıyor.

İlçeden ile yayın yapan ender televizyonlardan...
Kurulduğu dönemde bir ilçeden iline yayın yapan ender televizyonların başında gelen Öncü Televizyonu, Düzce şehir merkezinde bulunan merkez stüdyolarının yanı sıra Bolu bürosu ve stüdyolarıyla Bolu il geneline yıllarca yayın yaptı. Depremlerde merkezdeki stüdyo binası yıkıldıktan sonra Şıralık Öncü Koleji Kampüs alanında yapılan yeni yayın stüdyolarında yayına kesintisiz devam etti. Depremlerin ardından Düzce il olunca Bolu stüdyolarını kapatarak bu kez yayınlarını tüm ilçeleriyle birlikte Düzce il genelinde devam ettirmeye başladı. Düzce’deki her iki depremin ardından birkaç günlük çalışmayla yayınlarını aralıksız sürdüren Öncü Televizyonu, şehrin kalkınması adına 24 yıldır il, ilçe, belde, mahalle ve köylerin ve buralarda yaşayan yüz binlerce insanın tüm sorun ve taleplerini mikrofonları aracılığı ile seçilmiş ve atanmışlara ulaştırıyor.

Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor
Bugün, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi'ni de bünyesinde barındıran Öncü Medya Grubu çatısı altında Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak üzerindeki medya merkez binasında son teknoloji cihaz ve donanımlarla Düzce hakına hizmet veriyor.

Manifestosuna ilk günkü gibi sadık!
İlk kuruluş yıldönümünde yayınladığı manifestoda olduğu gibi ilkeli, hızlı ve doğru yayın anlayışını ilk günkü gibi sürdüren Öncü TV, halktan aldığı güç ve güvenle 24. yıla girmenin kıvancını yaşıyor. Başarıyla geçen 24 yılını ve doğum günün kutlayan Öncü TV, Düzce’deki en son gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlara taşımaya, sektördeki sürekli başarısı ve güvenirliği ile 1 numara olmayı sürdürecek.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri