DÜZCE HALKINA VERİLEN DEĞERİ ANLADINIZ MI?

Gündem 2 Kasım 2019 16:59
Videoyu Aç DÜZCE HALKINA VERİLEN DEĞERİ ANLADINIZ MI?
A
a

İstanbul Caddesi'ndeki değişime bir tepki de Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz'dan geldi. Sosyal medya hesabı üzerinen açıklamalarda bulunan Korkmaz, "Yazık, gerçekten çok yazık. Bu halka layık görülen uygulama bu olmamalı." ifadesinin kullandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatıyla hazırlanan yeni proje kapsamında bisiklet yolu, araç geçişi ve park yeri olarak 3'e bölünen İstanbul Caddesi'nde özellikle bisiklet yolu için ayrılan geniş alan yüzünden yaşanan sıkıntılar her kesimin tepkisini çekiyor.
Genel Merkez Disiplin Kurulu kararı ile geçtiğimiz ocak ayında AK Parti ile yolları ayrılan Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz da sürücülere eziyet çektiren cadde ile ilgili sesssiz kalmadı. Sivri dili ve dobra konuşmaları ile tanınan Korkmaz, isim vermeden Başkan Özlü'yü eleştirdi.
Sosyal medya hesabı üzerinden bisiklet yolunu ayırmak için yerleştirilen demir korkuluklarının sökülmüş vaziyetteki halini paylaşan Korkmaz, paylaşımına şu ifadelere ekledi:
"İstanbul Caddesi'ne monte edilen bu demir borular nihayetinde buradan sökülecek. Bu uygulamanın sürdürülebilir olmadığını zerre kadar aklı olan herkes kabul ediyor.
Şimdi size bir soru soruyorum.
Bu tür bir ayırıcıyı siz daha önce nerede gördünüz?
Sizce bu ayıraçlar buradan söküldükten sonra ihale usulü satışa çıkartılırsa, bunları alan kişi çiftliğinden başka nerede ve nasıl değerlendirebilir?
Şimdi anladınız değil mi Düzce halkına verilen değeri?Yazık, gerçekten çok yazık. Bu halka layık görülen uygulama bu olmamalı."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri