DÜZCE’DEN GEÇMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM’

Gündem 4 Mayıs 2018 13:14
Videoyu Aç DÜZCE’DEN  GEÇMESİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM’
A
a

AK Parti’den Düzce milletvekili aday adayı olan İsa Şengüloğlu, katıldığı Öncü Ana Haber Bülteni’nde, Düzce’yi yatırımcılar için cazip hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi. Ayrıca İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın Düzce'den geçmesi için bizzat girişimlerde bulunduğunu söyleyen Şengüloğlu, “Hızlı trenin üzerinde çok duruyoruz çünkü Düzce için önem arz ediyor.” dedi.

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanlığı’ndan AK Parti milletvekili aday adayı olmak için istifa eden iş insanı İsa Şengüloğlu, milletvekili seçilmesi halinde Düzce için yapacağı çalışmaları Öncü Ana Haber Bülteni’nde anlattı.

Çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmayacağız”
Sanayi ve iş dünyasında nabzı iyi tuttuğunu kaydeden Şengüloğlu şöyle konuştu: “Çekirdekten yetiştiğim için tezgahın hem arkasını hem önünü de iyi bilen iş insanıyım. Düzce’nin bütün sıkıntılarını biliyorum. Biz sanayicilerimiz anlamında iş dünyası anlamında ciddi çalışmalarımız olacak. Birçok fabrikamız var, halihazırda boşta duruyor. Bunları da takip ediyoruz. Biz buralara yatırımcı getireceğiz. Teşvik edeceğiz. Ne yapılması gerekiyorsa çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmayacağız. Birçok sanayicilerle beşeri ilişkilerim de iyi. Düzce’yi cazip hale getirip yatırımcıların ciddi ve güzel bir şekilde yatırımlarını yapmasını sağlamak noktasında da girişimlerde bulunacağız.”

Bakan’a bizzat takdim ettim”
Yüksel Hızlı Tren Projesi’nin Düzce’den geçmesi için hazırladıkları raporu, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın Düzce’yi ziyaretinde bizzat takdim ettiğini belirten Şengüloğlu, “Bu projemiz ulaştırma bakanlığımızda var. Bu hızlı trenin üzerinde çok duruyoruz sebebi de; İstanbul-Ankara arasında bulunan hem Düzce için hem de Sakarya ve Bolu için çok önem arz ediyor. Diğer projemiz Kardüz. Düzce’miz Karadeniz’in incisi. Her bir ilçemizin kendine göre güzelliği var. Kayak turizmiyle alakalı ciddi bir çalışmamız var. Siyasilerimizden birkaç kişiyle de görüştüm, bir girişimde bulunduk. Kardüz’e önemli bir ağırlık vereceğiz.”

Gecemizi gündüzümüzü bir edeceğiz”
Şengüloğlu son olarak, “İnanıyorum ki aday gösterildiğim takdirde ve seçildiğimiz takdirde Düzceli için, Düzce için kendi ticaretimde nasıl fayda sağlıyorsam, bu şehir için de daha fazla emek sarf edeceğim. Gecemizi gündüzümüzü bir edeceğiz. Bu Düzce bizim. Her şey Düzce için, her şey Türkiye için, her şey milletimiz için.” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri