DÜZCE'DEKİ YATIRIM FIRSATLARINI ANLATTI

Gündem 5 Şubat 2019 11:41
Videoyu Aç DÜZCE'DEKİ YATIRIM FIRSATLARINI ANLATTI
A
a

Darülaceze Başkanı Düzceli Hamza Cebeci’nin daveti üzerine İstanbul’da gerçekleşen "Darülaceze Buluşmaları"na katılan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, programa katılan iş insanlarına Düzce'yi tanıttı. Ankara ve İstanbul arasındaki Düzce’nin önemli bir yatırım alanı olduğuna dikkat çeken Şahin, konuşması sonrası katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşırken, yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Darülaceze'de düzenlenen ve iş insanlarının bir araya geldiği "Darülaceze Buluşmaları" programına kurumun Düzceli Başkanı Hamza Cebeci'nin daveti üzerine katılarak burada hazır bulunan iş insanlarına Düzce'yi tanıttı.
Yoğun ilgiyle karşılaştı
Yaklaşık 250 katılımcının hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç konuşurken, toplantıda söz alan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, turizm, tarım ve sanayi alanlarında hazırlanan sunumlar üzerinden Düzce'nin tanıtımını gerçekleştirdi. Şahin, konuşmaların ardından iş insanlarının yoğun ilgisiyle karşılaşırken, bire bir temasta bulunan iş insanlarını Düzce’ye davet etti.
İş insanlarını Düzce’ye davet etti
Şahin programla ilgili yaptığı değerlendirmede; "Ulaşabildiğimiz her noktada ilimizi tanıtmaya, katma değeri yüksek yatırımları ilimize çekmeye gayret ediyoruz. Darülaceze buluşmalarında da Sayın Hamza Cebeci'nin nazik davetleriyle bu imkanı bulmuş olduk. Burada hazır bulunan iş insanlarına ilimizdeki yatırım fırsatlarını aktardık. İlimizin Ankara ve İstanbul arasındaki en önemli yatırım alanlarından biri olduğunu, lojistik, iş gücü ve devlet teşvikleri bakımından büyük avantajlar sağlandığını kendilerine aktardık. Konuşma sonrasında da yoğun ilgileriyle karşı karşıya kaldık. İstanbullu iş insanlarımızın ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendilerini Düzce’ye davet ederek fırsatları yerinde görmelerini tavsiye ettik." ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri