DÜZCE’DEKİ STK’LAR DİKKAT SON BAŞVURU TARİHİ 25 ARALIK

Gündem 14 Aralık 2018 11:54
Videoyu Aç DÜZCE’DEKİ STK’LAR DİKKAT SON BAŞVURU TARİHİ 25 ARALIK
A
a

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, Düzce’deki sivil toplum kuruluşlarına yönelik önemli bir duyuru yaptı. 7-8 Ocak tarihlerinde Zonguldak’ta düzenlenecek olan Sivil Toplum Günleri etkinliğine katılmak isteyen STK’ların 25 Aralık’a kadar dernekler@duzce.gov.tr e-mail adresine başvuru yapması istendi.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla yürütülen Kamu-STK İş Birliği Projesi kapsamında, Sivil Toplum Günleri düzenlenecek. 7-8 Ocak 2019 tarihlerinde Zonguldak’ta düzenlenecek olan etkinliğe katılmak isteyen Düzce’deki STK’lar için bilgilendirme yapıldı.

Hedef iletişimi güçlendirmek!

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“İki gün olarak planlanan eğitim, atölye çalışması ve STK Galerisi etkinliklerinin yer alacağı bu organizasyonun temel amacı, yerel ve merkezi düzeyde sivil toplum kuruluşları ile kamu kurumları arasındaki iletişimin güçlendirilmesidir. Katılımcı sivil toplum kuruluşlarına, kendilerine tahsis edilecek masalarda (Sivil Toplum Galerisi) çalışmalarını tanıtma fırsatının sunulması planlanmaktadır. Sivil toplum kuruluşlarının Kamu-STK iş birliğini güçlendirmedeki değerli katkıları detaylı bir biçimde değerlendirileceği için, etkinliğin her iki gününe de tam katılım beklenmektedir. 7-8 Ocak 2019 tarihinde Zonguldak ilinde düzenlenecek Sivil Toplum Günleri’ne katılmak isteyen Düzce ilinde aktif olarak faaliyet gösteren STK’ların katılım için en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar Valiliğimiz dernekler@duzce.gov.tr e-mail adresine başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sayısının çok olması durumda, kontenjanın sınırlı olması nedeniyle başvurular arasında seçim yapılacaktır. Her bir sivil toplum kuruluşundan sadece bir  temsilcinin katılması gerekmektedir.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri