DÜZCE’DE ESNAFA KULAK VERDİ

Gündem 25 Temmuz 2022 16:48
Videoyu Aç DÜZCE’DE ESNAFA KULAK VERDİ
A
a

DEVA Partisi’nin 4 genel başkan yardımcısı bir dizi temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye geldi. Genel merkez heyeti esnaf ve STK ziyaretlerine ağırlık verdi.

DEVA Partisi 2023 seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sahadan ayağını çekmeyen DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı dün, genel başkan yardımcılarını ağırladı.
2023 seçimlerine hazırlık
Birtakım temaslarda bulunmak üzere şehre gelen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Elif Esen, Genel Başkan Yardımcısı ve Tarım, Enerji ve Ulaştırma Politikaları Başkanı Candan Karlıtekin Genel Başkan Yardımcısı ve Sağlık Politikaları Başkanı Aysun Hatipoğlu ile Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa Hakları, Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu ilk olarak partililerle buluştu.
4 genel başkan yardımcısından oluşan genel merkez heyeti, parti binasında gerçekleştirilen kısa bir toplantının ardından sahaya indi.  
Esnaflar ziyaret edildi
Düzce programı kapsamında şehir merkezindeki esnafları gezen heyet, partilerinin çözüm odaklı politikalarını anlattı.  
Bulvar Caddesi’nden başlayarak Spor Sokak’a kadar devam eden esnaf ziyaretlerinde birçok esnafın sorun ve sıkıntıları dinlenirken, DEVA Partisi’nin bu sorunlara nasıl merhem olacağı konusunda bilgilendirme yapıldı.
Öte yandan TSO ve DESOB’u ziyaret eden heyet, akşam parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısının ardından şehirden ayrıldı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri