DÜZCE’DE EN BÜYÜK DESTEK AYCAN GIDA’DAN

Gündem 1 Nisan 2020 15:02
Videoyu Aç DÜZCE’DE EN BÜYÜK DESTEK AYCAN GIDA’DAN
A
a

Koronavirüs salgınının etkilerini azaltmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 aylık maaşını vererek başlattığı ‘Milli Dayanışma Seferberliği’ne Düzce iş dünyasından en büyük destek Aycan Şirketler Grubu’ndan geldi. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aycan, şirketler grubu olarak kampanyaya 700.061 TL destek verdiklerini açıkladı.

Düzce’de gıda başta olmak üzere birçok iş kolunda faaliyet gösteren önemli sanayi kuruluşlarından Aycan Şirketler Grubu’ndan ‘Milli Dayanışma Seferberliği’ne büyük destek…
 Kampanyanın başladığı günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanından ‘Biz Bize Yeteriz’ seferberliğine destek yağarken, Düzce iş dünyası da duyarlılığını göstererek, belirtilen hesaplara bağışta bulundu.
Az-çok demeden her kesimin destek verdiği kampanyaya Düzce’den en büyük katkı Aycan Şirketler Grubu’ndan geldi.
Devletin koronavirüs ile mücadele sürecinde sağlık politikaları ve ekonomik yardımlarına destek olabilmek amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na 700 bin 61 lira destek verdiklerini açıklayan Aycan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aycan, kampanyaya olan duyarlılığını gösterdi.
Öte yandan Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aycan’ın aslen Trabzonlu olması nedeniyle bağıştaki rakamın sonunun Trabzon’un plakası olan ‘61’ olduğu öğrenildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri