DÜZCE’DE CİDDİ MUHALEFET EKSİKLİĞİ VAR

Gündem 25 Eylül 2018 13:59
Videoyu Aç DÜZCE’DE CİDDİ MUHALEFET EKSİKLİĞİ VAR
A
a

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Öncü Medya Grubu’na yaptığı ziyaret sırasında iddialı açıklamalarda bulundu. 2019’un mart ayında yapılacak yerel seçimlerde hedeflerinin Düzce Belediyesi’ni kazanmak olduğunu vurgulayan Er, “Gerekli şartlar oluşursa doğru adımları doğru stratejilerle uygulayabilirsek belediyeyi alacağız.” dedi. Ayrıca Düzce’de ciddi bir muhalefet eksikliği olduğunu vurguladı.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve yönetim kurulu üyeleri, Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya Grubu’nu ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’e yeni adım attığı medya sektöründe başarılar diledi.

Mühim olan aldığımız noktadan işimizi daha ileri götürmek”
Bir süre önce il başkanlığı görevini devralan Er, Öncü TV’nin devrinin de bu döneme denk gelmesini hoş bir tesadüf olarak yorumladı.İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Biz hem hayırlı olsuna geldik hem de her siyasi partinin değişen yönetiminin yapmış olduğu gibi kendimizi tanıtmaya geldik. Size ve Öncü TV ailesine mevcut değişimin hayır olmasını temenni ediyorum. Sayın Önder Tonyalı ile de çok samimi ve güzel bir diyaloğumuz vardı. Biz neticede Düzce’nin eski ailelerinin çocukları olduğumuz için aynı diyaloğu Faruk Bey üzerinde de bütün Öncü TV ailesiyle sürdürebileceğimizden hiç şüphemiz yok. Mühim olan aldığımız noktadan işimiz ne olursa olsun işi bir adım öteye taşıyabilmektir.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Hedef belediyeyi almak”
24 Haziran Seçimleri’nde milletvekili adayı olan ve daha sonra genel merkez tarafından İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı görevine getirilen Er, bu süreci şöyle değerlendirdi: “Siyasette bunlar olabiliyor. Doğru ya da yanlış olarak bunu yorumlamak bana düşmez. Genel Merkez böyle takdir etmiştir. Teveccüh bizi İYİ Parti il Başkanlığı’na kadar taşıdı. Bu noktadan sonra İYİ Parti’de aldığımız noktadan daha ileriye taşıyabilmek bizim amacımız. Yerel seçimlerde de iddialıyız. Çalışmalarımıza zaten başladık. Birkaç aday adayı ile görüşüyoruz. En kısa zamanda açıklamak gibi bir niyetimiz var. Bizim belediyeyi almak gibi bir hedefimiz var. Gerekli şartlar oluşursa doğru adımları doğru stratejilerle uygulayabilirsek belediyeyi alacağız. Herhangi bir adaylık niyetim yok. Birinci hedefimiz parti teşkilatını kuvvetli hale getirebilmek, partimizin ayaklarının sağlam yere basabilmesini sağlamak akabinde de kuracağımız kadroyla belediye seçimlerine girebilmek.”

Gerek yerelde gerek genelde iktidarı ele geçirmek istiyoruz”
Er, son olarak Düzce’de ciddi muhalefet eksikliği hissedildiğini belirterek, “Mevcut durumda hedefimiz bu muhalefet eksikliğini kapatabilmek. Daha sonra adım adım yine halkın teveccühüyle belediye başkanlığından başlayarak gerek yerelde gerek genelde iktidarı ele geçirebilmektir.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri