DÜZCE BELEDİYESİ'NDEN SALGIN ÖNLEMİ!

Gündem 9 Mart 2020 17:27
Videoyu Aç DÜZCE BELEDİYESİ'NDEN  SALGIN ÖNLEMİ!
A
a

Türkiye'ye ulaşmasa bile adının anılması dahi tedirginlik uyandıran "Koronavirüs" kabusunun ardından ülke genelinde olduğu gibi Düzce'de de toplu kullanım alanlarında hijyen ve dezenfeksiyon sıklaştırıldı. Bu doğrultuda Düzce Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılan araçların 15 gün arayla dezenfekte edildiğini açıkladı.

Binlerde Düzceli'nin kullandığı toplu ulaşım araçlarındaki rutin temizlik işlemleri koronavirüs salgını nedeniyle sıklaştırdı. Otobüsler, düzenli olarak temizleniyor, mikrop ve virüslere karşı dezenfekte ediliyor.Düzce Belediyesi toplu ulaşım hizmetlerinin sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde işlemesi amacıyla hijyen çalışmalarını artırdı.
Düzce Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılan araçların bakımlarının yanı sıra temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürütüyor. Salgın hastalıkların vatandaşlar üzerinde tedirginliğe yol açtığı son günlerde toplu ulaşım araçlarının temizliğine daha fazla önem veren ekipler, araçlara her ay yapılan dezenfektasyon çalışmalarını sıklaştırarak 15 günde bir sıklıkla yapmaya başladı. Ulaştırma Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada vatandaşların toplu ulaşım araçlarını kullanırken içlerinin rahat olması tavsiye edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri