DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ GENİŞLEYECEK Mİ?

Sağlık 18 Haziran 2021 11:14
Videoyu Aç DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ GENİŞLEYECEK Mİ?
A
a

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Düzce’deki sağlık yatırımları ve mevcut ihtiyaçlar masaya yatırıldı.

Bir yandan AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığı koltuğunda Anadolu’yu karış karış gezerek kadın girişimciliğine teşvik eden Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir yandan da milletvekili kimliğiyle Düzce’nin sorunlarının çözümü için mesaisini aralıksız sürdürüyor.
Yaptığı girişimlerle bugüne kadar başta Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olmak üzere kent genelindeki sağlık tesislerine birçok yeni bölüm ve doktor kadrosu kazandıran Keşir, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve yardımcısı Halil Eldemir ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi.
Görüşmede ana gündem maddesi Düzce’nin sağlık yatırımları ve mevcut ihtiyaçlar oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi proje ve inşaatında son durum görüşülürken artık ihtiyaca cevap vermekte zorlanan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne ek bina yapılması gerekliliği de gündeme geldi. Düzce’ye yeni uzmanlık alanları kazandırılması ve doktor kadrosu tahsis edilmesi için fikir birliğine varıldı. Öte yandan konuşmadaki bir diğer gündem maddesi de Düzce’de yeni tip koronavirüsle mücadelede son durum ve aşılama süreci oldu.
Toplantının verimli geçtiğinin kaydeden Vekil Keşir, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir ile Düzcemizin sağlık yatırım ve ihtiyaçları ile diğer gündem maddelerimiz üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” ifadelerine yer verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri