DÜZCE ARTIK ROL MODEL

Gündem 20 Şubat 2018 13:45
Videoyu Aç DÜZCE ARTIK ROL MODEL
A
a

Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’nda konuşan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce’nin artık bir rol model haline geldiğini belirterek, “Düzce başka illerde ‘Düzce modeli’ olarak konuşulmaya başlandı. Bu da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

“Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Toplantısı” olağan aylık koordinasyon toplantısı önceki gün Sancaklar Mahallesi Şükran-Sedat Şenkardeşler Ortaokulu’nda Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapıldı.Madde kullanımı ve bağımlılık ile mücadele etmek, bireylerin özellikle gençleri madde kullanımı ve bağımlılığından uzak tutmak amacıyla yapılan toplantıya Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.Toplantı öncesinde bir basın açıklaması yapan Vali Dağlı, bu toplantıların benzerlerinin ilçelerde de kaymakamlar başkanlığında yapıldığına dikkat çekerek, muhtarların bu konudaki duyarlılığını arttırmak için çaba gösterdiklerini söyledi.

Düzce artık bir rol model haline geldi”
Bağımlılıkla mücadelede Düzce’nin rol model olduğunu dile getiren Vali Dağlı, şu ifadelerde bulundu: “Geçen hafta sporla ilgili faaliyetleri arttırmaları açısından muhtarlarımızla yeniden toplantı yaptık. İlimizde tüm ilçelerimiz ve köylerimizdeki imam ve müezzinlerimizle hem gençlerimizin spora özendirilmesi ve bağımlılıkta kurtulması ve eğitim çalışmaları ile ilgili olarak bir toplantı yapacağız. Her ilçemizde imamlar görevlendirmesini yaptık. Düzce artık bir rol model haline geldi. Başka illerle de Düzce modeli şeklinde tartışılmaya ve konuşulmaya başlandı. Bu da bizim bu yönde doğru yolda olduğumuzu ve amaca doğru ilerlediğimizi gösteriyor. Toplumun her kesimin desteği ile bu belalardan gençleri kurtaracağız.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri