DOĞANLI'DA SU EZIYETI!

Gündem 9 Ekim 2017 11:33
Videoyu Aç  DOĞANLI'DA SU EZIYETI!
A
a

Düzce Belediyesi'nin mücavir alana dahil ettiği köylerden Doğanlı'da uzun süredir suların kirli şekilde akması halkı mağdur ediyor. Yılın 9 ayı musluklardan çamurlu su aktığını dile getiren köy sakinleri arıtma olmaması nedeniyle temiz su kullanamadıklarını belirterek, belediyenin soruna çare bulmasını istedi.

Düzce merkeze bağlı Doğanlı Köyü sakinleri, evlerindeki musluklardan çamur aktığını ve bu yüzden suyu kullanamadıklarını belirterek, sorumluları göreve çağırdı.Düzce Belediyesi'nin mücavire aldığı köylerden olan Doğanlı'da çamurlu su nedeniyle bulaşık ve çamaşır makinelerinin bozulduğunu belirten tepkili vatandaşlar, defalarca iletmelerine rağmen belediyeden bir sonuç alamadıklarını savundu.
 

Kirliliği gözler önüne seren görüntü
Öncü What'sApp İhbar Hattı'na gönderdiği videoda musluktan akan suyun ne kadar kirli olduğunu gözler önüne seren köy sakinlerinden biri, şu ifadeleri kullandı:

"Evdeki makinelerimiz zarar görüyor"
"Biz bu çamurlu su vahşetini yılın neredeyse 9 ayı çekmekteyiz. Bir yetkili de bu soruna el atmıyor.Ne el yıkanıyor ne çamaşır ne bulaşık! Evdeki makinelerimiz zarar görüyor. Bu su Aksu Köyü'nden geliyor. Yağmurun etkili olduğu günlerde ormanda çalışma yapan iş makinelerinin de etkisiyle su bu hale geliyor. Arıtma olmadığından çamurlu akıyor."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri