DOĞA’DAN “BİLİM VE SANAT” ETKİNLİĞİ

Gündem 27 Nisan 2018 10:00
Videoyu Aç DOĞA’DAN “BİLİM VE SANAT” ETKİNLİĞİ
A
a

Düzce Doğa Okulları Bilim ve Sanat etkinlikleri kapsamında Düzce Belediyesi önünde düzenledikleri çeşitli etkinlik ve sunumlarla eğitim sistemlerini diğer okullardaki öğrencilere tanıttı.

Her biri kendi alanlarında uzman kadrosuyla başarıdan başarıya koşarken dünya standartlarındaki eğitim sistemi de tanıtmak için çaba sarf eden Düzce Doğa Okullar öğretmenleri Gölyaka’nın ardından bugün Düzce Belediyesi önünde öğrenci ve vatandaşlarla buluştu.Kodlama ve robotik, görsel sanatlar, İngilizce, ekoloji, rehberlik, halkla ilişkiler ve beden eğitimi branşlarını bünyesinde bulunduran Düzce Doğa Okulları hazırladıkları stantlarda yaptıkları proje ve çalışmaları anlattı.

Etkinliklerimiz devam edecek”
Etkinliğe ilişkin bilgilendirmede bulunan Düzce Doğa Okulları Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Mihri Caner Koç şunları kaydetti:“Bugün burada Düzce Doğa okulları olarak bilim ve sanat etkinlikleri çerçevesinde bu etkinlikleri düzenliyoruz. Geçen hafta Gölyaka ilçemizdeydik. Önümüzdeki haftalarda da etkinliklerimiz devam edecek. Etkinliklere öğrenci ve Düzceliler’den yoğun ilgi var. Kodlama ve robotik, görsel sanatlar, İngilizce, ekoloji, rehberlik, halkla ilişkiler, beden eğitimi gibi çeşitli branşlarda herkes kendi yaptığı etkinlikleri düzenliyor. Buradaki amacımız eğitim sistemimizi anlatmak.”Etkinliklere ise öğrenci vatandaşlardan yoğun bir katılım sağlandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri