DİLBER: “YENİ LOGOMUZ DÜZCE’NİN TARİHİNİ YANSITACAK”

Gündem 16 Haziran 2021 14:36
Videoyu Aç DİLBER: “YENİ LOGOMUZ DÜZCE’NİN TARİHİNİ YANSITACAK”
A
a

Düzce Kent Konseyi, Düzce Belediyesi’nin logosunu değiştirmesinin ardından logoyu değiştirme kararı aldı. Kent Konseyi’nin yeni logosu, Düzce Belediyesinin logosu ile benzerlik taşırken, Düzce Kent Konseyi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, “Yeni logomuz Düzce’nin tarihi dokusunu temsil edecek” dedi.

Düzce Belediyesi, bir süre önce Düzce’nin tarihi dokusunu yansıtmak için logo değişikliğine gitmişti. Bölgeyi fetheden Konur Alp Gazi’nin siluetinin yansıtıldığı yeni logo, Düzce halkının beğenisini toplamıştı. Düzce Belediyesi’nin ardından, bir logo değişikliği de Düzce Kent Konseyi’nde yaşandı. Düzce Kent Konseyi tarafından alınan kararla, yine Düzce’nin tarihi dokusuna uygun bir logo değişikliğine gidildi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Kent Konseyi Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, logo değişimi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz tarihi değerlere uygun bir logo değişimi yaptı. Bizlerde Kent Konseyi olarak logomuzda değişikliğe gittik. Düzce Belediyesi’nin logosunun orta kısmında yer alan Konuralp bey ve sancak bölümünü alarak kendi logomuza yerleştirdik. Yeni logomuz Düzce’nin tarihi dokusunu yansıtacak. Yeni logomuz hayırlı olsun” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri