DİKKAT ÇALIŞMA VAR!

Gündem 23 Haziran 2017 12:36
Videoyu Aç DİKKAT ÇALIŞMA VAR!
A
a

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in ‘Ramazan Bayramına kadar kapatmak istiyoruz’ dediği İstanbul Caddesinin Necip Güney Sokak-Merkez Büyük Cami arası hidrolik bariyer montajı için geçici olarak trafiğe kapatıldı.

Ramazan Bayramına kadar kapatılması hedeflenen İstanbul Caddesinde çalışmalar sürüyor. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in bayrama yetişmemesi halinde bayramdan sonraki hafta kesin kapanacağını ifade ettiği caddenin Necip Güney Sokak-Merkez Büyük Cami arası devam eden çalışmalar nedeniyle geçici olarak araç trafiğine kapatıldı.
İstanbul Caddesinin Necip Güney Sokak’la kesiştiği noktada belediye ekiplerince hidrolik bariyer montajı yapılıyor. Çalışmalar doğrultusunda İstanbul Caddesini kullanmak isteyen araçlar, zorunlu istikamet olarak Necip Güney Sokak’a yönlendiriliyor. Rıhtım Caddesi’nin Necip Güney Sokak ile Saguç Köprüsü arasında trafik akışı çift yönlü sağlanıyor. Rıhtım Caddesi’nden Batıya seyreden araçlar saat kulesinden Merkez Büyük Camine tekrar giderek İstanbul Caddesine bağlanıyor. Sürücülerin çalışma nedeniyle güzergâhta işaretlemenin bazı noktalarda yetersiz kalmasından dolayı kısa süreli zor anlar yaşadığı görüldü.

 

 

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri