DEVLET HASTANESİNDE ‘ARIZA’ EZİYETİ

Gündem 1 Ağustos 2022 17:42
Videoyu Aç DEVLET HASTANESİNDE ‘ARIZA’ EZİYETİ
A
a

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Kan Alma bölümünde sıramatiklerin arızalanması, hastaları isyan ettirdi. Kan tahlili yaptırmak için uzun süre sırada bekleyen vatandaşlar “İnsanlar burada eziyet çekiyor” diyerek duruma tepki gösterdi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi kan alma bölümünde bulunan sıramatikler (numaratör) dün sabah saatlerinde arızalandı. Muayene oldukları doktorlar tarafından istenen tahliller için kan alma bölümüne gelen hastalar, ellerinde sıralarını gösteren fiş olmaması yüzünden uzun beklemek zorunda kaldı.
Kalabalığın her geçen dakika arttığı Kan Alma bölümünde, bekleyişin uzamasına bağlı olarak bunalan vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.
Seslerini duyurabilmek için 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp ihbar hattına ulaşan hasta ve hasta yakınları gönderdikleri video ile yaşanan sıkıntıyı gözler önüne serdi.
Arızalı sıramatiklerin onarılmaması nedeniyle yaşanan mağduriyete isyan eden bir vatandaş, “Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde kan alma sırası rezaleti. Sıramatik çalışmıyor, insanlar eziyet çekiyor. Bu insanlar keyfinden burada değil.” ifadelerini kullandı.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri