DESTEĞİNİZLE AŞACAĞIZ

Gündem 6 Haziran 2018 12:13
Videoyu Aç   DESTEĞİNİZLE AŞACAĞIZ
A
a

Otomotiv imalat ve satışı ile petrolden oluşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Grubu üyeleri iftarda bir araya geldi. İftar programında konuşan Komite Başkanı Metin Topal, oda tarihinde ilk kez bir komitenin meslek grubu üyeleriyle iftar organizasyonunda bir araya geldiğine işaret etti. Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ise odanın birikmiş birçok sorunu olduğunu vurgulayarak, üyelere, “Sizin destekleriniz olmadan bunların altından meclis ve yönetim olarak kalkmamız ve yeni hizmetleri de beraberinde üretebilmemiz zor.” diye seslendi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Grubu’na bağlı üyeler, 6. Meslek Komitesi tarafından bir otelde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.Düzenlenen iftar programına Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen ve 6. meslek grubu üyeleri katıldı.

Bu iftar oda tarihinde bir ilk
İftar sonrası ilk konuşmayı Düzce TSO 6. Meslek Komitesi Başkanı Metin Topal yaptı. Topal konuşmasında, oda tarihinde ilk kez bir komitenin meslek grubu üyeleriyle iftar organizasyonunda bir araya geldiğine işaret ederek, oda ve üyelerinin birbiriyle kaynaşması, odanın üyeye gelmesi anlamında meslek komitesi olarak bu ve benzeri organizasyonlara devam edeceklerini söyledi.

Sıkı şekilde çalışıyoruz”
Topal'ın ardından söz alan Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sivrikaya, gerçekleştirilen iftar organizasyonuna katılan tüm üyelere teşekkür etti. Sivrikaya, seçim sürecinde kendilerine destek olan ve seçimden sonra da aynı desteği sürdürdüğünü belirtirken, gösterilen bu teveccühe karşılık verebilmek için sıkı şekilde çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Üyelerimizin birçok problemle boğuştuğunun farkındayız”
Komite üyeleri adına son sözü Meclis Başkan Yardımcısı Nuri Hızel aldı. Hızel, 329 üyenin kayıtlı olduğu 6. Meslek Grubu’nun birçok problemle boğuştuğunun farkında olduklarını belirterek, odada yapılacak olan çalışmalara her üyenin katkı sağlayabileceğini, bu konuda gelebilecek her projeye açık olduklarını da sözlerine ekledi.

"Odanın birikmiş birçok sorunu var”
Toplantıda son olarak Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin konuştu. Şahin, "Odanın birikmiş birçok sorunu var. Siz üyelerimizin destekleri olmadan bunların altından meclis ve yönetim olarak kalkmamız ve yeni hizmetleri de beraberinde üretebilmemiz zor. Artık kurumlar projesiz hiç bir şeye destek vermiyor. Proje ofisimizi faaliyete aldık. Destek veren tüm kurumlarla ilişkilerimiz üst düzeyde. Sizlerin de katılım ve desteklerinizle odamızı daha iyi noktalara taşıyacağımızdan şüphemiz yok." dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri