DEMİRCAN: MALİYET HESAPLAMADIK, BİZİM İÇİN ÖNCELİK SAĞLIK

Gündem 28 Nisan 2020 17:44
Videoyu Aç DEMİRCAN:  MALİYET HESAPLAMADIK, BİZİM İÇİN ÖNCELİK SAĞLIK
A
a

Koronavirüs salgını sonrası Gölyaka Belediyesi bünyesinde üretimine başlanan maskeleri yerinde inceleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Koronavirüs vaka sayısının 160’ı geçtiği Düzce’de salgına karşı en etkin çalışmalar yürüten Gölyaka Belediyesi’nde hem halk sağlığı hem de sosyal faaliyetlere yönelik önemli çalışmalarını sürdürüyor.
Koronavirüs salgını sonrası Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın talimatları doğrultusunda belediye bünyesinde üretimine başlanan maske çalışmalarını  AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin yerinde inceledi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İl Başkanı Keskin, Başkanı Demircan’dan üretim hakkında bilgi aldı.
 Gölyaka Belediyesi günde ortalama 40 bin adet maske üretimi yaparken, maskeler tam otomasyon ve hijyenik ortamda kullanıma sunuluyor.
“Çift vardiya çalıştığımızda 80 bin adet üretim yapabiliyoruz”
Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan üretim konusunda bilgi vererek şunları söyledi: “Çift vardiya çalıştığımızda 80 bin adet üretim yapabiliyoruz. Arz talebe göre üretim yapıyoruz. Ama  ramazan olduğu için 6 kişi ile çalışma yapıyoruz.  Maliyet hesaplamadık. Bizim için öncelik sağlıktır. Cumhurbaşkanımızın direktifleri doğrultusunda insanlarımızı mağdur etmeme noktasında sağlığa önem veren bir ülkeyiz. Amerika ve Avrupa ülkelerine göre sağlık açısından fersah fersah öndeyiz. Bu konuda biz de kendimize düşen görevleri yerimize getiriyoruz. Partimizin ve teşkilatımızın direktifleri doğrultusunda bölgemizdeki insanlara hizmet veriyoruz. “

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm