DEMİR: KİMSE İLE TEMASIM YOK

Siyaset 19 Ekim 2020 16:34
Videoyu Aç DEMİR: KİMSE İLE TEMASIM YOK
A
a

1 hafta önce koronavirüse yakalanan CHP İl Başkanı Haluk Kadri Demir, ev karantinasını ihlal ettiği gerekçesi ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne birçok kez şikâyet edildi. Şikâyetler üzerine Demir’in yurt karantinasına alınabileceği bilgisine ulaşıldı. Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’nin sorularını yanıtlayan Demir, “Koskoca bina benim. Binada tek kalıyorum. Terasımda spor ya

Geçtiğimiz hafta pazartesi günü Yeni Tip Covid-19 ön tanısı ile test yaptıran ve test sonucu pozitif çıkan CHP İl Başkanı Haluk Kadri Demir, ev karantinasına alınmıştı. Evde tedavisi devam eden Demir hakkında, karantina kurallarını ihlal ettiği iddiasıyla birçok kez şikâyette bulunuldu. Demir’in ev karantinasını delerek dışarıda halkın arasında dolaştığı, iş yerine gittiği yönünde yapılan şikâyetler üzerine, Demir’in yurt karantinasına alınabileceği öğrenildi.
Demir’in karantina kurallarını ihlal ettiği yönündeki şikâyetlerin artarak devam etmesi üzerine, Düzce Sağlık İl Müdürlüğü pandemi ekipleri tarafından gerekli incelemelerin başlatıldığı gelen bilgiler arasında yer alırken, konu ile ilgili de yetkili mercilerin açıklama yapması bekleniyor.
“Kimse ile temasım yok, kendime ait binada tek başıma kalıyorum”
Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’nin sorularını yanıtlayan Demir, şikâyetlerin asılsız olduğunu belirtti. Kendisine ait binada tek başına yaşadığını ve hiç kimseyle temasının olmadığını kaydeden Demir, “Ben kendi binamda tek başıma karantinada kalıyorum. Binanın üzerinde terasım var, terasımda spor yapıyorum, aşağıya yazıhaneme iniyorum, yemeğimi yiyorum. Aynı binada evim var, istirahatimi de evimde yapıyorum. Araba ile dışarıda gezmiyorum, insanların arasına karışmıyorum. Ama beni terasta spor yaparken gören, yazıhanemin camında gören beni şikâyet ediyor. Yeniden söylüyorum, karantinada kaldığım bina benim ve bu binada benden başka kimse oturmuyor.” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri