DAĞLI VE AY GAZİLERİ ZİYARET ETTİ

Gündem 12 Aralık 2017 15:18
A
a

Vali Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetim Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Vali Dağlı, gaziler ile birlikte geçtiğimiz günlerde yaşama veda eden Kore Gazisi Süleyman Dilbirliği’nin hayatını anlatan Ayla filmine gideceklerini ve böyle sosyal faaliyetlerin süreceğini belirtti.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetim Derneği ile Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Gazilerimizle Ayla filmine gideceğiz”

Dağlı ve Ay, gazilerin sıkıntı ve taleplerini yerinde dinlerken gazilerle birlikte yapılacak olan sosyal faaliyetlere ağırlık vereceklerini belirten Dağlı şöyle konuştu:
Bugün Muharip Gaziler Derneğimizi ziyaret ediyoruz. Başkanım ve üye arkadaşlarımızla, gazilerimizle hasbıhal ettik. Dernekle ilgili çalışmaları dinledik. Sosyal faaliyet olması açısından bizi gazilerimizle ve üyelerimizle birbirimize yakınlaştırması açısından neler yapabiliriz bunları konuştuk. Yakın zamanda Kore Savaşı’na katılan bir gazimizin hayatını anlatan Ayla filmine Muharip Gaziler Derneğimizle birlikte gideceğiz. Daha sonra da belediye başkanlığımız ile birlikte Kıbrıs Gazilerimizi savaş yaptıkları Kıbrıs’ı gösterebilir miyiz diye bir projemiz var onu da olgunlaştıracağız.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri