ÇÖP SORUNU MHP’NİN GÜNDEMİNDE

Gündem 28 Ağustos 2018 14:35
Videoyu Aç ÇÖP SORUNU MHP’NİN GÜNDEMİNDE
A
a

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, vahşi depolamaya devam edilmesi nedeniyle büyük sıkıntı yaşanan Düzce’de acil ihtiyaç olan katı atık depolama tesisi konusunda açıklamalarda bulundu. Çöp sorunu hakkında Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile görüştüklerini belirten Milletvekili Yılmaz, Hecinler’deki mevcut tesisin tekrar faaliyete geçirileceği bilgisini aldığını söyledi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde kendisine ‘Bilgi sahibi olmadan konuşmamalı.’ diyen AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’e de “Polemiğe girmeyeceğim!” diye seslendi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden MHP heyeti içerisinde yer alan Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, gündemde öne çıkan konular hakkında haber ekibimize özel açıklamalarda bulundu.

Kendisiyle polemiğe girmek istemiyorum”
Geçtiğimiz haftalarda yol çalışmaları nedeniyle kapalı olan Gölyaka TEM gişelerine giderek burada basın mensuplarına bilgiler vermesi sonrası AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in kendisi için sarf ettiği “Bilgi sahibi olmadan konuşmamalı.” sözü için Yılmaz, şöyle konuştu:“Gerekli mevkideki arkadaşlar gerekli bilgiyi verirler veya vermişlerdir. Ben o konuda kendisiyle polemiğe girmek istemiyorum.”

Biz de merakla bekliyoruz”
Düzce’de uzun süredir devam eden çöp sorunu üzerinde de durduklarını belirten MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, belediyenin Hecinler mevkiindeki bir süredir kapısı kilitli vaziyette duran katı atık depolama tesisini tekrar faaliyete geçirmek düşüncesinde olduğunu paylaştı.Yılmaz, “Orası belediyenin sorumluluğu altında. Belediye Başkanımız Dursun Ay ile görüştüğümüzde faaliyete geçireceklerini hatta toplantı yapacaklarını söylemişlerdi. Biz de merakla bekliyoruz.” dedi.

Atom karınca gibi çok çalışıyor”
Düzce’nin can damarı olan sanayi konusunda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak hareket ettiklerini de belirten Yılmaz, şunları kaydetti:“TSO Başkanımız Tuncay Şahin o konuyla ilgileniyor. Kendisi atom karınca gibi şu aralar, çok çalışıyor. Bizim üzerimize ne düşüyorsa kendisine yardımcı olacağımızı kendisi de biliyordur. Biz her zaman yanındayız. Gerekeni yapacağı kanaatindeyim.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri