ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ…

Asayiş 10 Haziran 2021 09:27
Videoyu Aç ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ…
A
a

Ağa Mahallesinde bir fındık bahçesine kurulmak istenen baz istasyonuna karşı mahalle halkı yeniden ayaklandı. Bölgeye çok sayıda asayiş ve çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Emniyet yetkililerinin uzun süren ikna çabalarının ardından, mahalleli baz istasyonu kurulmak istenen fındık bahçesinden dağıldı.

Bir GSM operatörünün Ağa Mahallesi 2008 sokak üzerinde bulunan bir fındık bahçesine baz istasyonu kurmak için, tarla sahibi ile anlaştı.  Geçtiğimiz pazartesi günü işçiler, iş makineleri ile baz istasyonunun montajını yaparken, mahalle sakinlerinin direnişi ile karşılaştı. Mahallelerinde baz istasyonu kurulmasını istemeyen mahalle sakinleri, Öncü Haber Mikrofonuna ‘Kanser olmak istemiyoruz’ açıklaması yapmışlardı.
Bu olaydan 4 gün sonra baz istasyonunun montajı için yeniden fındık bahçesine işçilerin geldiğini gören mahalle sakinleri, toplanarak duruma tepki gösterdiler. Baz istasyonunun kurulmak istendiği fındık bahçesine gelen mahalle sakinleri, ‘Mahallemizde baz istasyonu istemiyoruz’ diyerek çalışan işçileri engellemeye çalıştı.
Bunun üzerine mahalleye çok sayıda çevik kuvvet ve asayiş ekibi sevk edildi. Toplanan kalabalık, bölgeye gelen Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aytaç Tefek’in uzun süren ikna çabalarının ardından fındık bahçesinden ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri