ÇINAR CADDESİ ARTIK IŞIL IŞIL...

İlçe Haber 26 Nisan 2018 12:13
Videoyu Aç ÇINAR CADDESİ ARTIK IŞIL IŞIL...
A
a

Düzce Belediyesi'nden sonra Akçakoca Belediyesi de kent merkezini dekoratif aydınlatma ile donattı. Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Çınar Caddesi'nde hizmete sunulan aydınlatma çalışması için “Esnafımıza söz verdik ve yaptık. Çınar Caddesi başka bir güzelliğe kavuştu.” dedi.

Düzce'de hem fiyatı hem de şekli ile uzun süre tartışma yaratan dekoratif aydınlatmalar hala konuşulmaya devam ederken, ilçe belediyeleri de merkez belediyesini örnek alan uygulamalara imza atıyor.Akçakoca’da sosyal yaşamın merkezi olarak nitelendirilen Çınar Caddesi'nde belediye tarafından yapılan “estetik” aydınlatma çalışmaları sona erdi. Bu kapsamda cadde, rengarenk lambaları ile akşamları ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.

Teknolojinin son imkânları kullanıldı”
Akçakoca halkına sunulan yeni hizmete ilişkin belediyeden yapılan açıklamada, “İlçeye farklı bir hava kattı.” açıklamasında bulundu. Teknolojinin son imkânları kullanılarak hayata geçirilen dekoratif ışıklandırma çalışmasının kentte dikkat çekici bir görüntü sergilediği ve görenlerin hayranlığını kazandığı belirtildi.

Esnafımıza söz verdik ve yaptık”
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise dekoratif aydınlatma uygulamasına yönelik şu değerlendirmede bulundu: “Esnafımıza söz verdik ve yaptık. Çınar Caddemizi de şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiğimiz estetik ve görsel aydınlatma çalışmamızla buluşturduk. Çınar Caddesi başka bir güzelliğe kavuştu. Aydınlatma çalışmamız şehrin başka noktalarında da devam edecektir. Her şey Akçakoca için.” diye ifade etti.

1000
icon
TURİST... 27 Nisan 2018 10:55

bAŞKAN aKÇAKOCAYI TURİZMDE tÜRKİYENIN EN GERİSİ HALİNE GETİRDİN.sANA OY VERENLER BİRDAHA VERMEYECEK.nE BİZ SENİ GÖRMEK İSTİYORUZ NEDE HİÇBİRŞEY YAPMADAN ALDIĞIN PARALARI.BİRAN ÖNCE GİTTE TURİZM CANLANSIN.GECE MİLLETİN EĞLENECEĞİ HİÇBİRŞEY OLMAZMI BİR ŞEHİRDE.ÇINAR CD.Sİ GİRİŞİNE Bİ SEYİR YERİ YAP HER YER PİSLİK VE KÖPEK..

0 0 Cevap Yaz
salih... 26 Nisan 2018 15:21

trafik nolacak.Cumhuriyet caddesi Şok Market ve Bahçe cafe karşısı Orhan Başar Apt.önundeki kaldırım otopark gibi.Polisde Zabıtada karışmıyor.Bimerewmi yazalım..

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri