ÇİLİMLİ ENTEGRE HASTANESİ İNŞAATINDA SONA DOĞRU

İlçe Haber 2 Eylül 2020 11:43
Videoyu Aç ÇİLİMLİ ENTEGRE HASTANESİ İNŞAATINDA SONA DOĞRU
A
a

Düzce İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantıları bugün yapılan ilk oturumla başladı. Çilimli Entegre Hastanesi’nin inşaatının yüzde 95 oranında tamamlandığı bildirildi.

İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal’ın başkanlığında İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantısı ilk oturumu, açılış ve yoklama ile başladı. Bir önceki birleşime ait karar özetlerini kapsayan tutanağın okunması ile devam eden toplantıda, gündem maddeleri ele alındı.
ÇİLİMLİ ENTEGRE HASTANESİ’NİN YÜZDE 95’İ TAMAMLANDI
Ağustos ayı 5. birleşiminde komisyona havale Çilimli Entegre Hastanesi’nin son durumu hakkında araştırma ve inceleme yapılarak meclise bilgi verilmesi talebi de değerlendirildi.  Konu ile ilgili İl Genel Meclisi Çevre ve Sağlık Komisyonu tarafından hazırlanan rapor okundu. Raporda Çilimli ilçesi Ulucami Mahallesi’nde yapımı devam eden 10 yataklı hastanenin inşaatının yüzde 95 oranında tamamlandığı belirtildi. Buna göre hastanenin iç ve dış yönlendirme ve bilgilendirme tabelalarının birinci kısmı monte edildi, ikinci kısım tabelaları için süreç başladı.
ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA HİZMETE AÇILIYOR
24 Ağustos 2020 itibariyle iş yapım süresi tamamlanan hastanenin SEDAŞ tarafından elektrik kabul aşaması tamamlandıktan sonra geçici hasta kabul sürecine başlayacağı ve önümüzdeki aylarda hizmete açılacağı öğrenildi.
Toplantı bir sonraki birleşim tarihinin 2 Eylül 2020 saat:10.00 olarak ilan edilmesinden sonra sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri