CAYMAZ PAZARCI ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ…

Siyaset 21 Mayıs 2021 13:49
Videoyu Aç CAYMAZ PAZARCI ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ…
A
a

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, kademeli normalleşme döneminde saha çalışmalarına başladı. 17 günlük tam kapanma döneminin sona ermesinin ardından, il yöneticileri ile birlikte önce taksi duraklarını ziyaret ederek, sektördeki sorunları dinleyen İl Başkanı Murat Caymaz, son olarak Aziziye Mahallesindeki Pazaryerinde stant kurarak pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)Düzce İl Teşkilatı, 17 günlük tam kapanma sürecinin sona ermesinin ardından, saha çalışmalarına ağırlık verdi. Her gün farklı sektörlerdeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, sorunları yerinde tespit etmeyi amaçlıyor.
En son Aziziye Mahallesindeki semt pazarında partililer tarafından kurulan standa, pazarcı esnafı ve vatandaşların sorunlarını dinleyen DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, Öncü Haber mikrofonuna karşılaştıkları sorunlar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Pandemi nedeniyle özellikle esnaf kesimi ve vatandaşların çok zor bir süreçten geçtiğini belirten Caymaz, “Ülke olarak pandemi döneminde çok zor bir süreçten geçiyoruz. Tabii ki bu süreçten en çok esnaf kesimimiz etkilendi. Bugün burada da pazarcı esnaflarımız ile bir araya geldik. Çok zor günler geçiriyor. Yaşadıkları sıkıntıları bize gelerek anlattılar. Bu nedenle, esnaflar acilen hibe kredilerle desteklenmeli” diye konuştu.
Caymaz ayrıca, DEVA Partisi olarak saha çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri