ÇAM ORMANINA MOLOZ YIĞDILAR

Gündem 9 Haziran 2019 17:12
Videoyu Aç ÇAM ORMANINA MOLOZ YIĞDILAR
A
a

Duyarsız vatandaşlar tarafından Tokuşlar Mahallesi’nde yol kenarındaki çam ormanına dökülen taş ve moloz yığınları sağduyulu bir takipçimiz tarafından Whatsap ihbar hattımıza ulaştırıldı. 5-6 kamyonu dolduracak kadar çok olan taş ve moloz yığınlarının kim ya da kimler tarafından bu alana döküldüğü merak konusu oldu.

Sağduyulu takipçilerimiz şikayetlerini Öncü Whatsap ihbar hattımız kanalıyla bizlere ulaştırmaya devam ediyor. Son olarak Kalıcı Konutlar’da ikamet eden ve ulaşım için Yığılca yolunu kullanan duyarlı bir vatandaşımız, gördüğü manzarayı haber merkezimize ulaştırdı. Eski Yığılca Yolu olarak bilinen güzergah üzerinde bulunan Tokuşlar Mahallesi’nde yol kenarına dökülmüş kamyonlar dolusu moloz ve taş yığınları ‘Bunu kim yaptı?’ sorusunu akıllara getirdi.
Çam ormanının içine rastgele boşaltıldığı anlaşılan ve 5-6 kamyon kasasını dolduracak kadar çok olan taş ve moloz yığınlarının gece karanlığında dökülmüş olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, yolun tam da karşı tarafında ariyet yani dolgu malzemesinin getirildiği hatta üretildiği taş ocağı olması şaşırttı. Tam da molozların döküldüğü yerin karşısında tabelası dahi bulunan taş ocağının bulunamamış olma ihtimali yokken, kim ya da kimlerin hangi akılla orman içinde kasalarca moloz döktüğü merak konusu oldu. 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri