ÇALIŞMALAR YAKIN TAKİPTE…

Gündem 16 Nisan 2019 13:04
Videoyu Aç ÇALIŞMALAR YAKIN TAKİPTE…
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, birim müdürleri ile Kültür Merkezi toplantı salonunda bir araya geldi. Her hafta yapılması kararlaştırılan istişare toplantısında konuşan Başkan Özlü, “İnanıyorum ki böyle istişare toplantılarımız sayesinde Düzce Belediyesi, gönül belediyeciliğinin hakkını verecek.” dedi.

Göreve gelir gelmez birim müdürlerinden brifing alarak hızla çalışmalara başlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tüm çalışmaları yakından takip etme hedefiyle istişareyi ön planda tutuyor. Bu kapsamda Özlü, belediye birim müdürleri ile üst düzey bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda, alt ve üst yapıdan imara, park ve bahçelerin bakımından su ve kanalizasyon hizmetlerine kadar bir çok ana başlık altında hizmetlerin son durumu değerlendirildi.

Her hafta yapılması planlanan toplantıda hazır bulunan birim müdürleri, haftalık çalışma planları hakkında Başkan Özlü’ye bilgiler aktardı.

Başkan Özlü toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada “Gece gündüz birlikte bu şehre hizmet etmek için çalışacağız. Başkan yardımcılarım, birim müdürlerimiz her geçen gün daha kolektif, uygulanabilir projelerle bizlere bilgiler aktarıyor. İnanıyorum ki böyle istişare toplantılarımız sayesinde Düzce Belediyesi, gönül belediyeciliğinin hakkını verecek. Herkesin belediyesi, herkes için hizmet edecek.” dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri