CABOĞLU’NDAN GİZLİ ZAM TEPKİSİ:

Gündem 16 Eylül 2018 13:20
Videoyu Aç CABOĞLU’NDAN GİZLİ ZAM TEPKİSİ:
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, vatandaşların gizli zamdan şikayet ettiğini belirterek, “Ülkemizin geçirmiş olduğu bu darboğazda esnafın ve işadamlarının bunu fırsata çevirmesi doğru değil, kınıyoruz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları gizli ve açık zam yaparak fırsata çevirmeye çalışan kesimlere tepki gösterdi.

Vatanı için kanını toprağa akıtan evlatlarımız var”
MHP İl Başkanı Caboğlu, açıklamasına şu ifadelere yer verdi: “Marketlerle ilgili bize çok şikayetler geliyor. Aileler evinden çıkarken sınırlı bütçeyle çıkıyor. Tabii ki etiketlere bakıyor vatandaş ve ona göre alışveriş yapıyor ama kasaya gittiklerinde bu fiyatların farklı olduğunu ve bazı ürünleri geri bırakmak zorunda kaldıklarını söylüyorlar. Ülkemizin geçirmiş olduğu bu darboğazda sadece terörle ya da herhangi bir saldırıyla ilgili askerimizden, polisimizden bir şey beklemek doğru değil şu an bile vatanı için kanını toprağa akıtan evlatlarımız var. Böyle bir durumda esnafın ve işadamlarının bunu fırsata çevirmesi doğru değil kınıyoruz. Gereken görevli arkadaşları göreve çağırıyoruz. Pazartesi günü okullar açılıyor, kırtasiye giderleri falan var. Bununla ilgili zabıta müdürlüğünün ya da kim denetliyorsa bunları denetlemesinde fayda var diye düşünüyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri