CABOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Gündem 5 Nisan 2019 17:59
Videoyu Aç CABOĞLU'NDAN AÇIKLAMA
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, son dönemde Cumhur İttifakı'nı zedeleyen söylemleri ile tepki çeken Milletvekili Ümit Yılmaz'ın Genel Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Caboğlu, 'İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Bizimle uğraşıyorlar." dedi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Son dönemde hem Cumhur İttifakı'na zarar veren söylemlerde bulunan hem de hakaretvari tavırları ile tepkinin odağına yerleşen Yılmaz'ın Genel Merkez tarafından mercek altına alındığı ileri sürüldü. Ulusal basına kadar açıklamaları haberlere konu olan Yılmaz'ın parti ilkelerine aykırı hareketten Disiplin Kurulu'na sevk edildiği söylentilerini MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu'na sorduk.

 

Konu hakkında haber merkezimize özel açıklamalarda bulunan Caboğlu, MHP MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen'in istişarelerde bulunmak için bugün Düzce'ye geldiğini belirterek, "Şuan Bahadır Beyle birlikteyiz. Genel merkezden Ümit Yılmaz için disipline sevk gibi bir durum olsa bize ulaşırdı. Öyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. İnsanların ağzı torba değil ki büzesin. Bizimle uğraşıyorlar." dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri