CABOĞLU NA İTTİFAKTAN DESTEK

Siyaset 29 Mart 2021 15:31
Videoyu Aç CABOĞLU NA İTTİFAKTAN DESTEK
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez kurultayının ardından ilk tebrik ziyareti AK Partili Belediye Başkanlarından geldi. AK Partili Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, MHP İl Başkanını ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundular.

Partinin İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette, AK Partili Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, MHP Genel Merkez Kurultayı nedeniyle, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nu tebrik ettiler.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Bugün Cumhur İttifakının değerli Belediye Başkanlarını ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı, Çilimli Belediye Başkanımız Muhsin Yavuz’a, Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan’a ve Boğaziçi belde Başkanımız İbrahim Ercan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanları Yavuz, Demircan ve Ercan ise, geçtiğimiz dönemde yapılan ve 2019 Yerel Seçimlerinin ardından ara verilen Belediye Başkanları istişare toplantıları ile ilgili basında görüşlerini açıkladığı için teşekkür ettiler.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri