CABOĞLU: YIĞILCA'DAKİ SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BURADAYIZ

Gündem 20 Mayıs 2020 13:38
Videoyu Aç CABOĞLU: YIĞILCA'DAKİ SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BURADAYIZ
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve beraberindeki il yönetimi, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında giriş ve çıkışlarına sınırlandırma getirilen Düzce'nin Yığılca ilçesini ziyaret etti. Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin ile bir araya geldikleri görüşme sırasında konuşan İl Başkanı Caboğlu, “Yığılca'daki sorunlardan haberdarız ve çözmek için buradayız.” dedi.

MHP il yönetimi, Yığılca'da temaslarda bulundu. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve il yönetim kurulu üyeleri, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın ile bir araya geldi. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşen görüşmede, koronavirüs salgınına karşı ilçede alınan önlemleri görüştü.
Kaymakam Çetin’e ziyaret
Daha sonra Yığılca Kaymakamı Muhammed Çetin’i ziyaret eden heyet, burada Kaymakam Çetin ile görüşerek alınan tedbirleri değerlendirdi.
“Sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik”
Ayrıca Yığılca-Düzce yolundaki sınırlama ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı İlhami Caboğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, "Yığılca'daki sorunlardan haberdarız. İlçede meydana gelen olaylarla ilgili sorunların çözümü için ziyaret etmek istedik." dedi.
Kaymakam: Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz
Kaymakam Muhammed Çetin ise alınan tedbirlerin halk sağlığı açısından önemli olduğunu vurgulayarak, "Yığılca için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Sizlerin de bildiği gibi Yığılca jeopolitik olarak önemli bir alanda. Bir yanımız Zonguldak diğer yanımız Bolu ve Düzce'den oluşuyor. Gurbette çok vatandaşımız olduğu için alınan tedbirler önemli." dedi.
Yığılca Emniyet Amirliği’ne yapılan ziyaretin ardından MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ilçeden ayrıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri