BU ZİYARET AK PARTİ’DE BİR İLK!

Gündem 27 Mart 2018 14:08
Videoyu Aç BU ZİYARET AK PARTİ’DE BİR İLK!
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, “Kardeşlik Köprüsü” adı altında çevre illerin AK Parti yönetim kurulu toplantılarına katılma kararı aldı. “Türkiye’de bir ilk” olarak açıklanan bu yeni uygulamadaki hedefin ise iki il arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak olduğu vurgulandı. İlk ziyaretin yapıldığı Bolu İl Yönetim Kurulu Toplantısı’nda konuşan Keskin, “Bolu ile Düzce’yi birbirinden ayırmak asla mümkün değil. Eğer biz bir olursak Türkiye bir olur.” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı çevre illerdeki partililerle kaynaşmayı arttırmak için yeni bir karar aldı. Buna göre; belli periyotlarda komşu iller ziyaret edilerek AK Parti il yönetim kurulu toplantılarına katılım sağlanacak. Yönetimlerin kaynaşmasını sağlayacak uygulama kapsamında ilk ziyaret ise Bolu’ya gerçekleştirildi.Ziyarete ilişkin AK Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Kardeşlik Köprüsü” kapsamında ilk ziyaretin yapıldığı AK Parti Bolu İl Başkanlığı’nda Düzce heyetinin, sıcak ve samimi bir ortamda karşılandığı bildirildi.Açıklama şöyle devam etti: “AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve yönetim kurulu üyeleri tarafından il başkanlığı önünde karşılanan AK Parti Düzce heyeti ardından toplantı salonuna geçti.

Kelimelerin eksik kaldığı bir gece yaşıyoruz”
Toplantı salonunda ilk olarak konuşan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Düzce ve Bolu tarihinde belki de bir ilk gerçekleşiyor. Kelimelerin eksik kaldığı bir gece yaşıyoruz. Bu ziyaretten dolayı tüm AK Parti Düzce yönetimine teşekkür ediyorum. Rahmetli Aliyev; “İki ayrı devlet, bir millet” demişti. Düzce ile Bolu da bu konumdadır. Kongre süreci gerçekleştirdik. Normal şartlarda bizim kongremiz sizden 3 saat önce olacaktı. Kongremiz iptal olduğunda Düzce’den aramayan kalmadı. Allah sizlerden razı olsun. Sonrasında tekrardan şahsımın tekrar il başkanlığı olmamıza karar verildi.” dedi.

Bu ziyaret Türkiye’ye örnek olacak”
Bu ziyaretin Türkiye’ye örnek olacağını kaydeden Doğanay, “Bazı düşünceler farklı hareketlerin doğmasına neden oluyor. İnşallah bu hareket çevre illere yansır. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Nifak sokmak isteyenlere de mahal vermesin. Tüm dünyanın AK Partimizi ve genel başkanımızı devirmek için birlik olduğu bir dönemde bize önemli işler düşüyor. Bizler Cumhurbaşkanımıza yük veren değil yük alan teşkilatlar olmalıyız. Güçlü bir Bolu ve Düzce’ye ihtiyaç vardır. Faruk Bey, bizim de bakanımızdır. Düzce’den bir bakan çıkması en az sizler kadar bizleri de sevindirmiştir. Bir ve beraber hareket edebilen bir teşkilat yapısı içinde yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Eğer biz bir olursak Türkiye bir olur”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise Nurettin Doğanay’la 20 yıllık bir dostluk ve yol arkadaşı olduğunu kaydederek, “Biz, aynı davaya kitlenmiş, kardeşlik hukuku olan ve bu hukuku da her platformda birleştirici bir güç olarak kullanmaya çalışan bir ekibiz. Onun için yolumuz açık olsun. Biz rahmetli Aliyev’in söylediği gibi biz iki il ama aynı canı taşıyoruz. Can ve cananı birbirinden ayıramayız. Bolu ile Düzce’yi birbirinden ayırmak asla mümkün değil. Eğer biz bir olursak Türkiye bir olur. Bakanımız, milletvekillerimiz en az Düzce kadar Bolu’ya da önem veriyor. Çünkü bizim birbirimizden ayrımız gayrımız yok. Birlik ve beraberliğin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bu ziyaretimizde bizi sıcak ve samimi karşılayan tüm Bolu yönetimine ve Bolulular’a teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.İl başkanlarının konuşmasının ardından yönetim kurulu üyeleri, kendilerini tanıttı.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri