BU NE SORUMSUZLUK!

Gündem 1 Ağustos 2022 17:32
Videoyu Aç BU NE SORUMSUZLUK!
A
a

Düzce merkezde bulunan ve sürücülerin yoğun olarak tercih ettiği, çoğu zaman yer bulmakta zorlandığı katlı otoparkta sorumsuz bir sürücünün gelişigüzel bir şekilde aracını park etmesi mağduriyet yaşayan diğer sürücülerin tepkisine yol açtı.

Düzce Belediyesi sorumluluğundaki katlı otoparka yanlış şekilde park edilen otomobil tepkiye neden oldu.
Şehrin merkezinde vatandaşların araç park sorunu yaşamaması için Düzce Belediyesi tarafından hizmet sokulan katlı otoparkta karşılaşılan manzara ‘Pes’ dedirtti.
15-20 TL’ye yükselen kent merkezinde açık otoparkların aksine 5 TL’lik ücreti ile Düzceli vatandaşların işlerini kolaylaştırmak ve park sorununu ortadan kaldırmak amacıyla kurulan katlı otoparkın günlük araç trafiği neredeyse bine yakın.
Her gün yüzlerce arasın giriş çıkış yaptığı ve çoğu zaman yer bulmakta zorlandığı katlı otoparkta 3 aracın park edebileceği bir alanı tek başına işgal eden sorumsuz sürücü, katlı otoparkı kullanan diğer sürücüleri isyan ettirdi.
O anları fotoğraflayarak 0 542 767 18 81 Whatsapp İhbar Hattı’na gönderen bir vatandaş, “Gelişigüzel bir şekilde buraya park etmiş. Kaç arabalık yer kaplıyor, hiç mi bir şey görmemiş bu insanlar…” diyerek tepkisini dile getirdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri