FLAŞ HABER saat

BU KADAR DA OLMAZ!

Gündem 23 Mayıs 2017 16:01
Videoyu Aç BU KADAR DA OLMAZ!
A
a

Neredeyse her boş arsanın park yeri olarak kullanıldığı Düzce'de dubalarla önlem de usulsüz parklanmanın önüne geçemez oldu. Bazı sürücülerin araçlarını park etmek için söktüğü ortaya çıkan dubaların yerine yenileri yerleştiriliyor.

Düzce'de usulsüz parklanma sorunu aşılamıyor. Kaldırıma park edilen araçlar yüzünden yayaların, dar caddelere bırakılanlar yüzünden ise yolu kullanan sürücülerin büyük sıkıntı çektiği kent merkezinde yine 'pes' dedirten bir davranışa imza atıldı.Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde araç ve yaya güvenliği için yerleştirilen dubalar, kural tanımaz kişiler tarafından söküldü. Araçlarını park etmek için dubaları tahrip eden sürücüler nedeniyle Düzce Belediyesi ekipleri, zarar gören dubaları yenileniyor. Yetkililer dubaların bazı araç sürücüleri tarafından söküldüğünü belirterek, önlem alındığını açıkladı.

Katlı otopark çevresinde parklanmaya izin yok!
Öte yandan tek şeritli yollar, kaldırımlar ve meydanlara usulsüz olarak yapılan araç parklarına karşı denetimlerini sıklaştıran Düzce Belediyesi, boş ve atıl durumda bulunan arsalara yapılan araç parklarına yönelik olarak da işlem yapıyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri boş arsalar üzerinde usulsüz park halinde bulunan araçlara cezai işlem uyguluyor. Bu kapsamda Düzce Belediyesi'ne ait katlı otopark çevresinde bulunan boş arsaya park eden araçlar kaldırılıyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri