BÖYLE FIRSAT 40 YILDA BİR GELİR! ALMAYAN PİŞMAN OLUR

Ekonomi 11 Kasım 2020 17:35
Videoyu Aç BÖYLE FIRSAT 40 YILDA BİR GELİR! ALMAYAN PİŞMAN OLUR
A
a

Sadece Düzce’de değil Türkiye’de hayata geçirdiği eşsiz projelerle inşaat sektörünün öncü firması olan ALG Constructions İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, Algün Plaza’da düzenlediği lansmanla o faiz ve yüzde 18 KDV fırsatıyla satışa sunulan mağaza ve iş yerlerindeki kampanyalar hakkında bilgi verdi.

Düzce’nin inşaat devi ALG Constructions, satışa sunduğu ticari mağaza ve iş yerlerinde “yüzde 18 KDV” avantajıyla yeni ve kaçırılmayacak bir kampanya başlattı.
“Yüzde 18 KDV bizden”
Kampanyayı düzenlenen lansmanla duyuran ALG Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, “Biliyorsunuz, yılsonu geldi. Bizde yılsonu itibari ile özellikle ticari gayrimenkullerimizde bir kampanya yapalım istedik. Hem burada yüzde 18 KDV avantajından yararlanmak isteyen yatırımcılarımıza faydalandırmak istedik. Bu vesile ile Düzce’nin dört bir yanında bulunan projelerimizde, ticari alanlar üzerinden bir kampanya düzenlemiş olduk. Biliyorsunuz, ticari gayrimenkullerde yüzde 18 KDV avantajının yanında yatırımcılar için ciddi kira getirisi mevcut. Aynı zamanda gayrimenkullerimiz konum itibari ile de iyi konumda olduğu için kurumsal anlamda yatırımcılara da, ciddi bir alternatif sunuyor.” diye konuştu.  
“Yatırımcıların dikkatini çekecek bir kampanya”
Düzce’nin İstanbul ve Ankara gibi iki metropol şehrin arasında bulunmasından dolayı avantajının çok yüksek olduğunu kaydeden Algün, şu ifadeleri kullandı:
“Biliyorsunuz Düzce’miz 2 metropol şehrin ortasında yer alıyor. Bir tarafımız İstanbul, bir tarafımız Ankara, bir tarafımız mavi, bir tarafımız yeşil. Yani tüm güzellikleri içinde barındırıyor. Bu vesile ile de bölgesel anlamda bir cazibe merkezi. Bizim bu kampanyamız sadece Düzce için değil, bölgesel anlamada da yatırımcıların dikkatini çekecek kampanya. Bu konumuna rağmen, Düzce’deki özellikle gayrimenkul fiyatları, bölgemizin en cazip fiyatları diyebiliriz. Bölgemizdeki en düşük fiyatlar Düzce’miz de bulunuyor. Dolayısıyla da bu avantajı sunmak istiyoruz. Bu anlamda Düzce’de halen devam etmekte olan projelerimiz de, Düzce’nin dört bir köşesinde en iyi noktalarda projelerimizi organize ediyoruz. Bu projelerimiz de ticari gayrimenkullerimiz 46 metrekare ile bin metrekare arasında şu anda satışa sunduğumuz 73 adet mağaza ve dükkân var. Bu mağaza ve dükkânlarımız dört yüz 44 bin TL fiyattan başlayan fiyatlarla, birçok metre kare ve fiyat avantajı ile alternatiflerimiz bulunuyor.  Bu fiyatlarla birlikte bu kampanyamıza özel yüzde sıfır şirket bünyemizdeki faiz ile banka kredisiz 24 aya kadar vaade yapabiliyoruz. Yine anlaşmalı bankalarımızdan da 120 aya kadar vadelendirme yapabiliyoruz, düşük faiz oranları ile. Böylelikle hem özel fiyat, hem özel indirim seçenekleri ile de yılsonu itibari ile de bu özel indirimi alternatifini yatırımcılarımıza sunuyoruz.”
“Birçok biten ve bitmek üzere olan projelerimiz var”
ALG Constructions tarafından devam eden ve bitmek üzere olan projeler ile ilgili de bilgiler veren Algün, konuşmasına şu şekilde devam etti:
“Düzce Merkez Burhaniye Mahallesinde var, E-5 Karayolu üzerinde Algün Adres projemiz bulunuyor. Bu projemizde yine cadde üzeri mağazalarımız mevcut. Yine Düzce merkezde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ve Bolu Caddesi’nde Agora Projemiz var. Bu projemizde de cadde üzeri mağazalarımız ve teraslı dükkânlarımız mevcut. Konuralp bölgesinde biliyorsunuz ciddi proje organizasyonumuz var. Konuralp’in kalbi dediğimiz noktada, Teknopark, üniversite ve hastanenin kesiştiği noktada Algün Center adında bir projemiz var. Bu projemiz o bölgenin en iddialı projesi. Burada yine cadde üzeri mağazaları, meydan dükkânları ve teraslı alternatifleri ile de yine satışa sunmuş vaziyetteyiz. Aziziye Mahallesi Şehir Merkez Konsept Projemiz, yine o bölgede, hemen Emniyet Müdürlüğü’nün devamında ana cadde üzeri ve kavşak noktada bulunan Greenpark adı altında çok büyük projemiz var. Hamidiye Mahallesi Memursen yolu üzerinde Maidan 80 projemizde, yine Kervan mevkii Cumhuriyet Mahallesinde Algün Modern projemiz de, ayrıca şehir merkezi ve Nusret Mahallesi devam etmekte olan, bitme aşamasına Point Projesinde ve Şıralık Mahallesinde yeni başladığımız hemen Öncü Koleji’nin önünde, tam kavşak noktada Algün Royal projemiz, yine Aziziye Mahallesinde şehrin hemen girişinde E – 5 üzerinde Sevenpark projemiz, son olarak da şuan itibari ile Düzce’nin en büyük projesi dediğimiz Algün West Side projemiz yaklaşık 500 bölümden oluşan Konuralp’te, ana cadde üzerinde bitmek üzere olan West Side projemizde bu bahsetmiş olduğumuz ticari gayrimenkullerimizin hala satışları devam ediyor. Bu vesile ile bunları sizlerle paylaşmak istedik.”
“Biz 99 depremlerini yaşadık ve hissettik”
Yaptıkları projeleri, 1999 tarihinde yaşanan 17 Ağustos Marmara ve 12 Kasım Düzce depremlerinin ardından çıkartılan deprem yönetmeliğine göre yaptıklarını ve yapıları olağanüstü bir hassasiyetle inşa ettiklerini söyleyen Algün, son olarak şunları söyledi:
“Her şeyden önce biz bu depremi yaşadık ve yaşayarak hissettik. Depremi yaşamak çok ayrı bir şey. Biz bu depremi iki defa yaşayarak hissettik. Yarın da 12 Kasım depreminin yıldönümü. Biz olağanüstü bir hassasiyet gösteriyoruz. Özellikle hem mimari projelerimizde, hem diğer projelerimizde ve bunların uygulamasında, kaba inşaatında, demir ve betonda, olağanüstü bir şekilde hassasiyet gösteriyoruz. Bu konuda bir milim taviz vermiyoruz. A kalite yapılar sloganıyla örtüşen depreme dayanaklı inşaatlar yapıyoruz. Şu kadarını söyleyeyim; deprem sonrası çıkan yönetmelik ile beraber, inşaat kalitesi her yerde arttı. Çünkü kullanılan donatı ve malzeme kalitesi ve projelendirme gerçekten çok farklı. Yani 99 depreminde ki yapılarla bugünkü yapılar arasında, çok büyük farklar var. Ben 99 depreminin ardından deprem yönetmeliği ile yapılan yapılarda çok fazla sorun olacağını düşünmüyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri