BİRLİKTE HAREKET EDİLMELİ

Gündem 25 Eylül 2018 13:48
Videoyu Aç  BİRLİKTE HAREKET EDİLMELİ
A
a

Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce sanayisinin gelişmesi için ticaret, sanayi ve basının birlikte hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Düzce Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce OSB Müdürü Aylin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.Ziyaret sırasında Düzce sanayisinin gelişmesi için yapılması gereken konusunda açıklamalarda bulunan Düzce OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, Düzce sanayisinin gelişmesi için ticaret, sanayi ve basının birlikte hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Sadece sağladığı ücretten 80 katına kadar ulaşıyor”
Yirmibeşoğlu, yaptığı açıklamada ayrıca şu ifadelere değindi: “Düzce’deki her kurum, sanayi, ticaret, basın bir araya gelirse o zaman Düzce’de iyi bir sinerji oluşur. Doğru planlamayla da aslında bu, devir teslim yaptığında Düzce esnafında altına dönüşür. Biz o taraftan bakıyoruz. Tabii ki tarımda, turizmde de önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir alan düşünün bin ya da 2 bin metre alan için ben hep bunun matematiğini yaparım. Kaç ton fındık yapar dediğimizde senede toplasanız 400 ton yapar. Senede bir kere mahsul alıyorsunuz ve kilosu 10 liradan 4 trilyon yapar. Ama o bölge 5 bin kişiye ekmek verse yaklaşık 80-100 katı girdi sağlıyor. Sadece ücretten, ticari faaliyet hariç. Sadece sağladığı ücretten 80 katına kadar ulaşıyor.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri