BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ

Gündem 16 Mayıs 2019 13:07
Videoyu Aç BİRLİK OLURSAK BAŞARIRIZ
A
a

Düzce’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in düzenlediği iftar programında buluştu. Düzce’yi ortak akılla yönetmenin önemi üzerinde duran Keskin, konuklarına, “Birlik olursak Düzce için her şeyi başarırız.” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin tarafından Yenikent’te bulunan Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen programa, parti teşkilatı ve Düzce’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan İl Başkanı Keskin’e, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ulviye Dikmen çiçek sundu. İftar saatinin yaklaşması ile Ertuğrul Gazi Otağı isimli çadırda ayırtılan yerlerine geçen katılımcılar ezan ile birlikte oruçlarını açtı.

 “Gece gündüz çalışacağız”

Programın ilerleyen dakikalarında davetlilere seslenen AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin katılımlarından dolayı teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Önümüzde 4 buçuk sene seçim yok. Düzce için her şeyimizle, sizlerle beraber çivi üzerine bir çivi daha çakmak için gece gündüz çalışacağız. Hepinizin Düzce için ne kadar vefakar bir şekilde çalıştığını biliyoruz. Sizleri tanıyoruz. Düzce’de kim varsa, hangi sivil toplum örgütü, hangi düşünceden olursa olsun kim varsa, biz bu insanlarla birlikte hizmetimize devam edeceğiz.”

“Çok şeyi başaracağımıza ben inanıyorum”

El birliği ile Düzce için çalışma vurgusu yapan Keskin ifadelerini şöyle sürdürdü: “Seçim artık bitti. Şu anda icraat zamanı. Bunu tüm Düzceliler ile beraber yapacağız. Yolumuz uzun. Sizlerden destek bekliyoruz. Sizleri ziyaret etmek istiyorum. Sizler de lütfen AK Parti teşkilat binamıza gelin. Beraber oturalım, Düzce’mizi konuşalım. Çünkü hepimizi başında Düzce yazıyor. Düzce’yi odak olarak belirleyip, çok şeyi başaracağımıza ben inanıyorum. Bu akşam bizleri onurlandırdığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerde razı olsun. İnşallah bundan sonra iş yapmak üzere bir araya gelelim. Fikir ve projelerimizi paylaşmak üzere Düzce için buluşalım.”
Keskin konuşması ardından konuklarla sohbet etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri