BİRİKMİŞ SORUNLARI BİTİRMEKTİR

Gündem 8 Nisan 2018 10:20
Videoyu Aç BİRİKMİŞ  SORUNLARI BİTİRMEKTİR
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Seçimleri’nin ardından konuşan Başkan Tuncay Şahin, 25 yıldır böyle blok listenin çıkmadığını belirtirken, TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli ise “Bundan sonra tek hedefimiz; 4 yıllık görevimiz içerisinde Düzce’yi daha ileri bir çıtaya çıkartmak, sayın bakanımızla birlikte hareket edip tüm birikmiş sorunları bitirmektir

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri’nin ikinci aşaması olan meclis divanı ve yönetim de dün Düzce TSO’da kurulan sandıkla belirlendi. 31 meclis üyesinin katılımıyla yapılan seçimler sonucunda TSO Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı ise Ahmet Dertli oldu.

25 yıldır böyle blok liste çıkmadı”
Seçimler sonrasında açıklamalarda bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, teşekkürlerini dile getirerek; “Hepinize teşekkür ederiz. Bizden önce görev yapmış yönetim kurulu başkan ve başkan yardımcıları meclis üyesi arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ederiz. Sayın bakanımıza, vekillerimize sonsuz teşekkür ederiz. 25 yıldır böyle blok liste çıkmadı. Çok güzel bir birliktelik sağladık. Bundan sonra da bunu taşıyacağız. Sayın bakanımızın emrettiği şekilde Düzce’ye en iyi hizmetleri getirmeye çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Hedefimiz Düzce’yi daha iyi yere getirmek”
Seçimlerde TSO Meclis Başkanı olan Ahmet Dertli ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “1 Nisan’da yapılan oda meclis seçimlerinden sonra seçilen seçilmeyen tüm arkadaşlarımızın adına bugün (7 Nisan) yönetim, meclis ve genel kurul delegelerinin seçimlerini yaptık. Tek liste halinde belki uzun zamandır Düzce’de beklenen oda meclis üyelerinin tamamıyla tüm gruplar 31 oyla seçildi. Bundan sonra tek hedefimiz; 4 yıllık görevimiz içerisinde Düzce’yi daha ileri bir çıtaya çıkartmak. Sayın bakanımızla birlikte hareket edip tüm birikmiş sorunları bitirmektir görevimiz. Düzce’de seçilen seçilmeyen tüm arkadaşlarımızın meclis başkanıyım. Hepsiyle her zaman kontak halinde, sorunları aşamasında çözüm noktasında görevimizin başında olacağız. Yönetimle uyumlu bir şekilde çalışacağız. Siyasilerimizle, bakanımızla birlikte çalışacağız.”

Geçmiş dönemde yapılmış lekeler var, lütfen bunlara izin vermeyin”
Eski Meclis Bakanı Ertan Taşlı ise yaptığı konuşmada, “Yaklaşık 4 yılın üzerinde meclis başkanı olarak görev yaptım. Özellikle 28 arkadaşımızla birlik ve beraberlik içinde meclis iradesi ortaya koyduk. Benim burada söyleyecek çok sözüm var. Hepsi birlik ve beraberlikle ilgili olur. Haksızlıklara boyun etmeden birlik ve beraberlik içinde çalışmanız lazım. Ortaya koyulan irade sayın bakanımızın, milletvekillerimizin iradesi olduğu için bizde yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Geçmiş dönemde yapılmış lekeler var, kalem oyunları var. Lütfen bunlara izin vermeyin.” ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri