BİR GECEDE HEPSİ YOK OLDU!

Asayiş 4 Mart 2018 10:18
Videoyu Aç BİR GECEDE HEPSİ YOK OLDU!
A
a

Düzce Kalıcı Konutlar’da gece geç saatlerinde yaşanan hırsızlık olayı, sabah uyanan mahalle sakinlerini hayrete düşürdü. Bir gecede mahalledeki rögar kapaklarını çalan hırsız ya da hırsızlar, rögar kapakları yerine tahta kasalar bıraktılar. Rögar kapaklarının yerinde yeller estiğini gören mahalle muhtarı ve sakinleri ‘Bunları çalmak şeytanın bile aklına gelmezdi’ dediler.

Kalıcı Konutlar’da şeytanın bile aklına gelmeyecek bir hırsızlık olayı yaşandı. Kalıcı Konutlar Güzel Bahçe Mahallesi’nde gece geç saatte bütün rögar kapakları birden çalınıverdi. Rögar kapaklarını çalan kişi ya da kişiler, rögara kimse düşmesin diye yerine de tahta kasalar koydular.
BİR GECEDE TÜM RÖGAR KAPAKLARI ÇALINDI
Herkesin elini eteğini çektiği geç saatlerde kişi ya da kişilerce gerçekleştirilen hırsızlık olayı, sabah saatleirnde rögar kapaklarının çalındığını görenleri hayrete düşürdü. Mahalle Muhtarı Haldun Ayla, sabah sokağa çıktığında gördüğü manzara karşısında şok olduğunu söyleyerek, rögar kapaklarının kimin neden çalmış olabileceği konusunda hayrete düştüğünü belirtti. Ayla, “Sabah evden çıkıp pazaryerine gideceğim zaman rögar kapaklarının çalındığını duydum. Gerekli mercilere başvuracağız. Gece çalındı galiba. Toplu olarak güzargah üzerindeki bütün rögar kapakları çalınmış. Daha önceden hiç olmadı” dedi. Olayın şokunu hala üzerinden atamadığını belirten Ayla, hırsız ya da hırsızların bulunmasını istediklerini ifade etti.

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri